Aasa dla Biznesu Biznesową Pożyczką Roku 2018

dodał Rafał Tomkowicz
0 komentarzy

Gala Loan Magazine Awards 2018 odbyła się 14 lutego w hotelu Ibis Styles we Wrocławiu. Podczas uroczystego wydarzenia już po raz czwarty zostały rozdane nagrody w prestiżowym plebiscycie Loan Magazine Awards.

Aasa dla Biznesu Biznesową Pożyczką Roku 2018

Teraz mam zaszczyt wyróżnić markę, która otrzymuje wyróżnienie trzeci rok z rzędu, ale to tylko potwierdza, że w swoim segmencie działalności firma ta konsekwentnie stawia na rozwój tego produktu, jednocześnie kładąc bardzo mocny nacisk na edukację swoich potencjalnych oraz przyszłych klientów. – podkreśliła Dr Barbara Mróz-Gorgoń, Adiunkt w Instytucie Marketingu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Tytuł Biznesowej Pożyczki Roku po raz trzeci z rzędu otrzymała marka Aasa dla Biznesu. Kryształową statuetkę odebrał Dominik Ciula, odpowiedzialny za rozwój produktu Aasa dla Biznesu w Aasa Polska.

– W imieniu całego zespołu Aasa Polska chciałbym bardzo serdecznie podziękować za to wyróżnienie. Za nami bardzo intensywny, ale też bardzo ciekawy rok, w którym postawiliśmy przede wszystkim na ofensywę, dynamiczny wzrost sprzedaży oraz rozwój produktu. To również rok ciekawych inicjatyw, których głównym celem jest edukacja naszych Klientów. Powołaliśmy do życia projekt o nazwie Akademia Bliżej Biznesu, do którego zaprosiliśmy partnerów z różnych branż. Kilku z nich jest nawet na tej sali – chciałbym z tego miejsca im bardzo podziękować. Jednak największe podziękowania chciałbym skierować do naszego Aasowego teamu – dla wszystkich z osobna i dla całego zespołu. Dziękuję za wsparcie i zaangażowanie w rozwój naszego produktu – mówił Dominik Ciula, odpowiedzialny za rozwój produktu Aasa dla Biznesu.

Podobne wpisy

Zamieść komentarz