FinAi i KRUK S.A. łączą swoje siły. Marki nawiązały współpracę w zakresie wdrażania nowoczesnych rozwiązań dla klientów oraz ich edukacji finansowej.

Grupa KRUK i FinAi właśnie podjęły współpracę. Firmy zamierzają wykorzystać swój potencjał w oferowaniu nowoczesnych rozwiązań finansowych. Będą przeznaczone zwłaszcza dla tych konsumentów, którzy rzetelnie spłacają swoje zadłużenie, jednak ze względu na dotychczasową historię kredytową zostali wykluczeni z rynku bankowego.

FinAi rozszerza swoją ofertę

W ramach współpracy na platformie FinAi pojawią się oferty marki NOVUM Finance, która należy do Grupy KRUK. W ten sposób sprzedaż należących do marki produktów finansowych poprzez kanały cyfrowe będzie wspierana przez nowoczesne rozwiązania marki FinAi.

Platforma stworzona przez FinAi ma zapewniać konsumentom stały dostęp do wysokiej jakości ofert produktów finansowych. Szeroki wybór pozwala na całkowite dostosowanie podejmowanego zobowiązania do własnej sytuacji finansowej. Możliwość podjęcia kredytu lub pożyczki online to dodatkowa wygoda dla klientów, którzy nie muszą już udawać się do placówki wybranej marki, aby podpisać umowę.

Współpraca FinAi i Grupy KRUK zaowocowała wprowadzeniem „koła ratunkowego” dla tych konsumentów, którzy uzyskali odmowne odpowiedzi na wnioski kredytowe złożone w instytucjach finansowych obecnych na platformie. Produktem, po który będą mogli sięgnąć, jest pożyczka w NOVUM Finance. Dzięki niemu nawet osoby ze złą historią kredytową będą mogły ubiegać się o dodatkową gotówkę na nadprogramowe wydatki.

Firmy chcą połączyć siły także w kwestii edukacji finansowej konsumentów. Wspólnie przygotowują poradnik poświęcony budowaniu dobrej historii kredytowej. Skierowany będzie do osób, które spotkały się z odmowną odpowiedzią przy ubieganiu się o kredyt lub pożyczkę pozabankową. Edukacja finansowa tej grupy konsumentów jest szczególnie ważna, ponieważ ich trudności w pozyskaniu dodatkowego finansowania mogą negatywnie odbić się na domowym budżecie, a co za tym idzie – na ich płynności finansowej.

 

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.