Ocena redakcji

83
8 Ocen
Obsługa klienta 85%
Formalności 85%
Szybkość 80%
Akceptowalność 85%
Intuicyjna obsługa strony 81%

Dziesiątka Finanse® to firma, która oferuje pożyczki w kwocie od 500 zł do 5 000 zł na okres od 10 do 50 tygodni. Taka pożyczka to strzał w dziesiątkę!

Dziesiątka to firma pożyczkowa, która oferuje długoterminowe zobowiązania ratalne. Produkty finansowe tej marki charakteryzuje ogromna wygoda, ograniczone formalności i duża elastyczność. Ich wysokość oraz długość można całkowicie dopasować do własnych potrzeb.

Dziesiątka pożyczki– oferta

Marka oferuje zobowiązania w kwocie od 500 zł do 5 000 zł na okres od 10 do 50 tygodni. Szeroka rozpiętość kwot oraz okresu kredytowania pozwala całkowicie dostosować zobowiązanie do własnej sytuacji finansowej. Zobowiązania tej firmy to pożyczki na dowolny cel, spłacane w atrakcyjnych, niskich ratach. Bezpłatna obsługa domowa to ukłon w stronę konsumenta, który nie musi już zawracać sobie głowy cotygodniowymi przelewami.

Weź pożyczkę w Dziesiątka

Dziesiątka pożyczki – zasięg

Firma posiada ugruntowaną, stabilną pozycję w Polsce. Od 1 marca 2018 roku stała się częścią polskiej grupy kapitałowej Credit Royal® i od tego czasu nastąpił bardzo dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. Zaledwie w kilka miesięcy udało się zwielokrotnić zasięg i skalę działania, a także wypracować doskonałe wyniki finansowe. Dziesiątka Finanse® jest obecna już w szesnastu województwach, udzielając pożyczek zarówno w domu, jak i przez telefon. Ponadto Spółka planuje ekspansję na rynki zagraniczne.

Spółka może pochwalić się nowoczesnym i funkcjonalnym serwisem internetowym oraz blogiem, poruszającym codzienne, życiowe tematy: ”Praktyczne Porady Dziesiątki Finanse” (http://dziesiatka.pl/blog/), aktywnie działa w social mediach i pracuje nad nowoczesnym wizerunkiem marki.

Dziesiątka pożyczki – formalności

Po produkty finansowe Dziesiątki mogą sięgać osoby powyżej 18 roku życia. Pożyczki tej marki to zobowiązania z obsługą w domu. Oznacza to ogromną wygodę dla klienta, który nie musi pamiętać o wizycie w placówce czy cotygodniowym transferze środków. Raz w tygodniu przedstawiciel Dziesiątki odbiera od klienta ratę pożyczki. Wizyta odbywa się w dogodnym dla klienta terminie i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Dziesiątka umożliwia także spłatę rat bezpośrednio na konto.

Halo pożyczka

Halo pożyczka to nowa pożyczka wprowadzona do oferty Dziesiątka Finanse w związku z coraz to większym rozwojem działalności spółki. Halo pożyczka to pożyczka którą można uzyskać podczas jednej rozmowy telefonicznej. Minimalna kwota pożyczki o jaką w ten sposób możemy się starać to 500 zł zaś maksymalnie firma może przez telefon udzielić nam pożyczki w wysokości 2500 zł.

Zapytaj o Halo pożyczkę

Jak wziąć pożyczkę Dziesiątka

Pożyczki tej marki to zobowiązania na telefon. Oznacza to, że do ich podjęcia należy przeprowadzić telefoniczną rozmowę z doradcą klienta. W tym celu możesz sam zadzwonić na infolinię marki lub pozostawić swoje dane kontaktowe na stronie internetowej pożyczkodawcy.

W czasie rozmowy z konsultantem wspólnie wypełnicie wniosek o pożyczkę. Później przedstawiciel marki oddzwoni do Ciebie, gdy tylko wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony. Wówczas zostaniesz poproszony o wykonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 grosza, a po jego otrzymaniu pożyczka zostanie bezzwłocznie wypłacona na Twoje konto.

Wady i zalety Dziesiątka Pożyczki

Minusem oferty jest możliwość złożeniu wniosku wyłącznie w trakcie rozmowy telefonicznej z doradcą klienta. Niestety pożyczkodawca nie przewidział możliwości samodzielnego wypełnienia wniosku na stronie internetowej. Drobną wadą jest także konieczność wykonania przelewu weryfikacyjnego. To procedura, która znacznie wydłuża czas oczekiwania na gotówkę.

Z kolei do największych zalet tej oferty należy bezpłatna obsługa domowa. Raz w tygodniu przedstawiciel marki będzie odbierał od Ciebie raty pożyczki. Jeśli takie rozwiązanie Ci nie odpowiada, możesz również spłacać raty bezpośrednio na rachunek bankowy Dziesiątki.

Przykładowe koszty pożyczki Dziesiątka

Dla tego przykładu: rzeczywista roczna stopa procentowa (RRSO) wynosi 58,56%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 3500 zł; oprocentowanie stałe 7,2%, całkowity koszt pożyczki 847,00 zł (w tym opłata przygotowawcza 80 zł, prowizja 642,73 zł, odsetki 124,27 zł); całkowita kwota do zapłaty 4 347,00 zł, płatna w 50 równych ratach w wysokości po 86,94 zł z czego pierwsza rata płatna jest po 7 dniach od udzielenia pożyczki, 49 pozostałych rat płatne jest w odstępach tygodniowych. Kalkulacji dokonano na dzień 29.05.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie pożyczki w kwocie 3500 zł. Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Pożyczkodawca udziela pożyczek na okres od 10 do 50 tygodni.

Dziesiątka pożyczki – opinie

Marka cieszy się dużą popularnością wśród polskich pożyczkobiorców. Pożyczka z obsługą domową to rozwiązanie doceniane zwłaszcza przez osoby starsze, które nie czują się swobodnie w korzystaniu z bankowości elektronicznej. Zobowiązania tej firmy polecają zwłaszcza stali klienci. To właśnie dla nich Dziesiątka regularnie przygotowuje atrakcyjne konkursy i ciekawe promocje.

Dziesiątka kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: +48 669 555 111

2
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

  1. Wojciech
    20 grudnia 2019 at 11:19 — Odpowiedz

    Witam. Pożyczkę dostałem. Oczywiście wnioski złożyłem też do innych firm ale ostatecznie padło na nich, bo widać że nie dają na gębę tylko faktycznie sprawdzają co trzeba wiec jako klient czuje się bezpiecznie. Kasę przywieźli do domu. Warto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *