Finoki to firma pożyczkowa, która w swojej działalności stawia przede wszystkim na szybkość. Marka podkreśla, że dodatkowy zastrzyk gotówki może trafić na konto klienta już w 3 minuty. Wszystko to dzięki zautomatyzowanemu procesowi wydawania decyzji kredytowej. Do skorzystania z pożyczki tej marki zachęca również promocja w postaci darmowego zobowiązania dla nowych klientów.

finoki – oferta

Marka finoki oferuje krótkoterminowe pożyczki pozabankowe, czyli tzw. chwilówki. Każdy klient tej firmy może sięgnąć po zobowiązanie w kwocie od 500 do 6000 zł na okres od 10 do 30 dni. Zarówno wybór kwoty, jak i okresu kredytowania należy do pożyczkobiorcy.

Dla swoich nowych klientów marka przygotowała atrakcyjną promocję. Mogą oni podjąć pierwsze zobowiązanie zupełnie za darmo. Zazwyczaj w tego typu ofertach obowiązuje limit kwotowy pożyczki, po którą może sięgnąć nowy klient. W przypadku marki finoki dla konsumentów dostępna jest pożyczka nawet w maksymalnej kwocie 6000 zł.

finoki – formalności

Elementem, który wyróżnia finoki na rynku zobowiązań pozabankowych, jest zapytanie klienta o jego historię kredytową. Dochodzi do tego już na początkowym etapie składania wniosku. Konsument może wybierać między odpowiedziami: dobra, średnia, słaba. Po złożeniu wniosku innowacyjny algorytm marki automatycznie wydaje decyzję kredytową. Dzięki temu do minimum skrócony zostaje czas oczekiwania klienta na potrzebną mu gotówkę. Wypełniając wniosek klient tworzy własne konto, w którym znajdzie wszelkie informacje dotyczące swojego zobowiązania oraz jego spłaty.

finoki – opinie

Finoki.pl to brand firmy Blend Score i nowy pożyczkodawca na polskim rynku pozabankowym. Z tego powodu nie ma jeszcze wielu opinii na jego temat. Na stronie internetowej marki można jednak poczytać historie jej klientów oraz ich opinie na temat współpracy z marką. Warto także podkreślić, że pożyczkodawca został wpisany do rejestru firm pożyczkowych prowadzonego przez Krajowy Nadzór Finansowy.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.