Tegoroczne spotkanie Fintech Day in Wrocław to już trzecia edycja wydarzenia, które cieszy się ogromną popularnością wśród przedstawicieli sektora fintech. Konferencja stanowi wspaniałe pole do dyskusji nad jego obecnym kształtem, perspektywami na przyszłość oraz zastosowaniem nowych technologii w branży.

Co się zdarzy we Wrocławiu

Konferencja Fintech Day in Wrocław to nie tylko wspaniała okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania biznesowych znajomości z przedstawicielami branży. To również wspaniałe pole do dyskusji nad najistotniejszymi zagadnieniami branży finansowej.

Chcemy stworzyć przestrzeń przyjazną wymianie myśli, opinii i branżowych doświadczeń. – mówi Rafał Tomkowicz, twórca porównywarki finansowej sfera-finansow.pl, organizator Fintech Day in Wrocław. – Eventy o tematyce fintech cieszą się od kilku lat rosnącym zainteresowaniem, co potwierdza, że branża finansowa jest otwarta na innowacje.

Konferencja Fintech Day in Wrocław to liczne prelekcje i panele dyskusyjne, które podzielone zostały na cztery bloki tematyczne:

  • Bank-Tech – dotyczący nowych technologii w sektorze bankowym
  • Comm-Tech – dotyczący komunikacji w branży finansowej
  • IT-Tech – dotyczący rozwiązań informatycznych w branży finansowej
  • Loan-Tech – dotyczący nowych technologii w kontekście sektora pożyczkowego

W wydarzeniu wezmą udział polscy i zagraniczni eksperci, którzy zabiorą głos w dyskusji i podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami. Specjaliści wyrażą także swoją opinię na temat obecnego stanu sektora fintech i opowiedzą o potencjalnych kierunkach jego rozwoju. Do grona zaproszonych ekspertów należy m.in. Dr Barbara Mróz Gorgoń – Adiunkt w Katedrze Marketingu uniwersytetu Ekonomicznego, Maciej Kloze – Vice Prezes Zarządu TU Europa, Piotr Przedlacki – Prezes Zarządu Fines S.A. oraz Damian Ziąber – Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej Grupy PZU. Gościem honorowym konferencji będzie Michael Haenlein, który jest Profesorem Marketingu w europejskiej szkole biznesowej ESCP Europe.

Nie może Cię tam zabraknąć

Fintech Day in Wrocław to konferencja przeznaczona dla reprezentantów instytucji bankowych, firm pośrednictwa finansowego, instytucji pożyczkowych, dostawców usług i produktów branży fintech, a także firm IT współpracujących z rynkiem finansowym. Poruszone podczas spotkania tematy mogą zainteresować również przedstawicieli firm ubezpieczeniowych, firm windykacyjnych, kancelarii prawnych czy założycieli startup-ów.

Konferencja Fintech Day in Wrocław odbędzie się już 13 czerwca w hotelu Mercure we Wrocławiu. Koszt uczestnictwa w wydarzeniu to 349 zł netto w przypadku rejestracji do dnia 31 maja 2019 r. W czerwcu koszt udziału w konferencji wzrasta do 499 zł. Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona!

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.