Za nami przedostatnia runda gokartowej rywalizacji fintechowców.

Wyniki GP Citymox Łódź 2020

29 października w Łodzi spotkali się uczestnicy kolejnej rundy FintechRace 2020. Rywalizacja nabrała rumieńców, ponieważ po raz pierwszy spotkało się dwóch zwycięzców wcześniejszych zawodów, co już na wstępie gwarantowało duże emocje.

I tak dokładnie się stało 🙂 Treningi i sesje kwalifikacyjne pokazały od razu, że walka o zwycięstwo w zawodach będzie bezpośrednią rywalizacją pomiędzy Marcinem Porębskim z Loando Team, a Michałem Konopką reprezentującym Sir Analyst. Za ich plecami trwała również zacięta walka o 3 miejsce na podium pomiędzy Michałem Benzelem (Polsos), Bartłomiejem Patalągiem z Team Loando oraz Tomaszem Rafalskim z Loan Magazine.

Marcin Porębski z Loando wygrał ostatecznie klasyfikacje i startował do wyścigu finałowego z pole position. Sam wyścig finałowy trwający 20 okrążeń! obfitował w kilka niespodziewanych zdarzeń co ostatecznie przełożyło się na wyniki całego GP Citymox Łódź 2020.

Linię mety jako pierwszy przejechał Michał Konopka z SirAnalyst, zaraz za nim był Marcin Porębski z Loando, a jako trzeci czarno-białą flagę zobaczył Michał Benzel z AIQLABS.

W kategorii kobiet równych sobie nie miała Marta Fila reprezentująca AIQLABS.

FintechRace 2020 Drużynowo

Oprócz rywalizacji indywidulnej oczywiście cały czas prowadzona jest klasyfikacja drużynowa. W tej Łodź padła ofiarą Teamu Loando, które wygrało tą rundę, a na drugim miejscu uplasowała się drużyna AIQLABS. Należy tu zaznaczyć, że AIQLABS, to mix team.

Finał zapowiada się naprawdę ekscytująco!

Już 26 listopada we Wrocławiu odbędzie się ostatnia finałowa runda FintechRace 2020. Zapowiada się bardzo emocjonująco! Nie ma zdecydowanego faworta do zwycestwa w całym cyklu. Pamiętajmy, że we Wrocławiu może wystartować Piotr Przedlacki, zwycięzca pierwszgo GP we Wrocławiu. Do tego mamy dwóch poprzednich zwycięzców poszczególnych GP, czyli Marcina Porębskiego z Loando oraz Michała Konopkę z Sir Analyst. A taką nutką dopełniającą całej rywalizacji będzie obecność Bartłomieja Pataląga z Loando oraz Michała Benzela z AIQLABS, ponieważ każdy z nich ma szanse na wygraną w klasyfikacji generalnej. Pamiętajmy, że we Wrocławiu może pojawić się ktoś nowy, kto będzie pretendował do zwycięstwa w tej rundzie.

Bardzo podobnie dużo emocji czeka nas w klasyfikacji drużynowej, gdzie walka o pierwsze miejsce na pewno rozegra się pomiędzy Team Loando a AIQLABS. Natomiast na trzecie miejsce ma szansę cały czas jeszcze kilka teamów.

Fintechowe pogaduchy oraz finał FintechRace

26 listopada o 19:00 odbędzie się ostatnia runda FintechRace 2020. oficjalnymi partnerami wydarzenia są już:

KantorBitcoin | Citymox | Hotel Ibis Styles | Silver Office Center | LoanMagazine | Sfera Finansów |

W tym samym dniu we Wrocławiu, odbędą się po raz pierwszy „Fintechowe PogaDUCHY” – w dzień, pomiędzy 12:00 a 16:00 wszyscy chętni będą mogli odbyć ze sobą spotkania i pogadać o możliwych biznesach. Więcej informacji w osobnym wpisie, ale już dziś możecie zgłaszać chęć swojego udziału w tym projekcie. Zapraszam do kontaktu.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *