Czwartkowy wieczór stał pod znakiem gokartowej rywalizacji fintechowców. O godzinie 19:00 na tor wyjechało 15 bolidów w celu wyłonienia tych najszybszych. Tego dnia w wyścigu głównym równych sobie nie znalazł Piotr Przedlacki, Prezes Zarządu Fines SA osiągnął najszybszy czas okrążenia podczas wyścigu finałowego i jednocześnie jako pierwszy ujrzał czarno-białą szachownice na fladze, która jest znakiem charakterystycznym każdego wyścigu. Na drugim miejscu przyjechał Michał Benzel, reprezentujący spółę AIQLABS, a na trzecim stopniu podium stanął Michał Szkudlarek.

FintechRace teams

W klasyfikacji drużynowej, dzięki zwycięstwu indywidualnemu na najwyższym stopniu podium zameldował się team Fines. Drugie miejsce dla drużyny Takto Finanse, a na zaszczytnym trzecim miejscu uplasował się team AIQLABS.

W wyścigu finałowym kolejne miejsca zajęły:

miejsce 4 – Payeye, miejsce 5 – KantorBitcoin, miejsce 6 team Aasa Polskaa na miejscu 7 team Sfera Finansów.

FintechRace 2020

Po dwóch zawodach z cyklu FintechRace 2020 w klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce ex aequo zajmują Marcin Porębski team Loando oraz Piotr PrzedlackiFines SA. Oboje panowie maja po 20 pkt. Trzecie miejsce ex aequo Rafał TomkowiczSfera Finansów oraz Michał BenzelAIQLABS.

Pełna klasyfikacja dostępna na stronie wydarzenia fintechrace.pl

Kolejne zawody z cyklu FintechRace 2020 odbędą się 24 września w Warszawie o godzinie 19:00. Czyli zaraz po konferencji LendTech, na którą również serdecznie zapraszamy.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *