goodie cashback to popularny program, który pozwala na otrzymanie zwrotu pieniędzy za zakupy online w kilkuset sklepach internetowych. W pierwszej połowie br. z jego usług skorzystano ponad milion razy.

W ciągu pierwszej połowy 2020 roku na konta użytkowników programu goodie cashback wróciło blisko 3,5 mln złotych zwrotu za zakupy online w sklepach internetowych. W tym czasie dokonano ponad miliona transakcji.

– Aktywność użytkowników programu goodie cashback systematycznie wzrasta, w pierwszym półroczu tego roku wydali za pośrednictwem goodie 110 milionów złotych. Niedawno udostępniliśmy aplikację i stronę goodie w całkiem nowej odsłonie, a korzystanie z usługi goodie cashback stało się jeszcze wygodniejsze i bardziej intuicyjne – podkreśla Wojciech Grudzień, prezes Millennium Goodie.

goodie cashback – dlaczego warto?

goodie cashback to wygodny sposób na oszczędzanie przez kupowanie. Wystarczy pobrać na swój telefon aplikację goodie lub wejść na stronę internetową tej marki. Następnie trzeba wypełnić krótki formularz rejestracyjny, wybrać produkt oznaczony znaczkiem cashback, a potem przejść do wybranego sklepu internetowego przy pomocy linku na goodie. Wówczas pozostaje już tylko sfinalizowanie transakcji – odbywa się to tak samo, jak w przypadku zwykłych zakupów przez internet.

Kwota naliczonego cashbacku (od kilku do nawet kilkudziesięciu procent kosztów całego zamówienia) pojawi się na koncie użytkownika goodie już w ciągu jednego dnia roboczego od zakupu. Gdy tylko sklep potwierdzi dokonanie transakcji, status zwrotu zmieni się na „zatwierdzony”. Po zebraniu 21 zł na swoim koncie goodie pieniądze można przelać na swój rachunek bankowy.

Warto podkreślić, że korzystanie z goodie cashback łączy się ze specjalnymi zniżkami, które dostępne są na platformie zakupowej goodie. Niektóre z nich przygotowywane są przez sklepy internetowe specjalnie dla użytkowników tej platformy.

goodie w nowej odsłonie

Niedawno goodie zyskało nową odsłonę. Aplikacja i strona www marki zostały odświeżone, dzięki czemu stały się jeszcze wygodniejszym towarzyszem codziennych zakupów online. Teraz dużo łatwiej można sprawdzić stan swojego konta cashback, obejrzeć gazetki promocyjne popularnych sklepów czy znaleźć oferty przeznaczone dla stałych klientów. Aplikacja oferuje też specjalny system filtrów i sortowania, dzięki któremu atrakcyjne oferty zniżkowe ulubionych marek zawsze będą pojawiać się jako pierwsze.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *