Jeszcze przez 3 dni osoby poszukujące wygodnego dostępu do szybkiej gotówki mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty Axi. Promocja Axi obejmuje tych klientów, którzy w wyznaczonym terminie złożą wniosek o limit kredytowy.

Karta kredytowa Axi to doskonały sposób na zapewnienie sobie stałego dostępu do dodatkowej gotówki. Najnowsza promocja Axi Card przeznaczona jest dla tych osób, które w okresie trwania promocji złożą wniosek o limit kredytowy do 3000 zł i otrzymają pozytywną decyzję. Dzięki temu przez 30 dni będą mogły cieszyć się RRSO w wysokości 0%.

Kto może skorzystać z promocji:

  • osoby, które nie posiadają karty AXI,
  • osoby, których wniosek zostanie zaakceptowany,
  • osoby, które zawrą umowę Axi Card o wydanie międzynarodowej karty kredytowej.

Przypomnijmy, że karta kredytowa Axi to plastik marki MasterCard, którego limit poza promocją wynosi maksymalnie 6000 zł. By otrzymać pozytywną decyzję na złożony wniosek należy mieć ukończone 21 lat oraz posiadać udokumentowane dochody w minimalnej wysokości 1200 zł miesięcznie.

Reprezentatywny przykład dla karty kredytowej AXI: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) 83,54% przy założeniu: całkowita kwota wykorzystanego limitu 1.700,00 zł pierwszego dnia miesiąca (bez kredytowanych kosztów), oprocentowanie stałe 6,94 %, całkowita kwota do spłaty do 5 dnia kolejnego miesiąca wyniesie 1.798,94 zł (w tym: kapitał 1.700,00 zł, odsetki 9,69 zł, prowizja za korzystanie z karty 89,25 zł). Klient posiada opcję spłaty kwoty minimalnej w wysokości 255 zł. Stan na 29/05/2020. W ramach oferty promocyjnej Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 0% przez okres 30 dni od dnia aktywacji karty.
0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *