goodie to aplikacja zakupowa, która cieszy się rosnącą popularnością. Pobrano ją już ponad dwa miliony razy. Tylko w tym roku jej użytkownicy otrzymali ponad 5,8 mln zł cashbacku.

goodie to bezpłatna aplikacja zakupowa, która zapewnia łatwy i wygodny dostęp do najlepszych ofert. Dzięki niej użytkownik może przeglądać elektroniczne wersje gazetek wielu sklepów i otrzymywać informacje o atrakcyjnych, dopasowanych do swoich indywidualnych preferencji rabatach. goodie umożliwia także założenie kart lojalnościowych aż 58 centrów handlowych na terenie całej Polski. Zapewnia też stały dostęp do specjalnych zniżek przeznaczonych tylko dla użytkowników programu. Nic więc dziwnego, że ta popularna aplikacja zakupowa świętuje właśnie 2 miliony pobrań.

Rosnącą popularnością cieszy się również usługa goodie cashback. Pozwala na otrzymywanie zwrotu części pieniędzy wydanych na zakupy przez internet. Tylko w tym roku (do końca września) dzięki niej na konta użytkowników aplikacji wróciło ponad 5,8 mln zł cashbacku.

Cashback ten łączy się również z innymi zniżkami dostępnymi na platformie. To świetny sposób na łatwe oszczędzanie podczas zakupów online.

Użytkownicy goodie aktywnie korzystają z tej usługi. Liczba transakcji i wartość zakupów dokonanych za pośrednictwem cashbacku od początku 2020 r. do końca września były blisko pięciokrotnie wyższe niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Bardzo nas to cieszy, podobnie jak osiągnięcie doskonałego wyniku dwóch milionów pobrań naszej aplikacji

– mówi Wojciech Grudzień, prezes Millennium Goodie.

Rośnie popularność cashbacku

O rosnącej popularności oszczędzania dzięki platformie i usłudze cashback świadczą wyniki badania „Zakupy 2020”. Niemal 40 proc. polskich internautów zadeklarowało, że korzysta z rozwiązań cashback, natomiast aż 12 proc. podkreśliło, że robi to często. Zdecydowana większość, bo aż ośmiu na dziesięciu użytkowników, pozytywnie ocenia tego rodzaju rozwiązania.

Jak korzystać z goodie?

Aby zacząć oszczędzanie przez zakupy, należy pobrać aplikację lub wejść na stronę internetową marki i zarejestrować się w programie. Następnie należy wybrać sklep internetowy, w którym chcemy dokonać zakupów. Musimy na niego wejść przy pomocy linku na goodie i dopiero wtedy sfinalizować transakcję. Wówczas w ciągu jednego dnia roboczego na koncie goodie pojawi się naliczony cashback. Może on wynieść od kilku do nawet kilkudziesięciu procent kwoty zamówienia. Po zebraniu 21 zł można je przelać na dowolne konto bankowe w Polsce.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *