Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce zaprasza do udziału w I edycji Kongresu Sektora FinTech, który odbędzie się dnia 28 marca 2017 roku w Hotelu Marriott w Warszawie.

Sektor FinTech istotne wpływa na sektor usług finansowych w Polsce, rewolucjonizuje sposób funkcjonowania usług finansowych i wiele innych aspektów rynku finansowego. Kongres Sektora FinTech ma być miejscem spotkania oraz otwartej dyskusji na najbardziej aktualne kwestie dotyczące perspektyw i kierunków rozwoju tego sektora dlatego I edycja Kongresu ma poruszyć ważne problemy rynku finansowego:

– współpracę sektora FinTech z tradycyjnym sektorem finansowym
– bariery i szanse rozwoju platform crowdfundingowych w Polsce
– ochrona konsumenta w świecie digitalizacji
– wyzwania związane z finansowaniem sektora FinTech.

Wśród zaproszonych ekspertów znajdują się przedstawicie Ministerstwa Rozwoju, biura Rzecznika Finansowego oraz praktycy rynku finansowego – m.in. firma doradcza EY, MCI CAPITAL S.A., Kancelaria Squire Patton Boggs, iwoca oraz Wonga.com.

Zaproszenie do udziału w debacie kongresowej trafi nie tylko do przedstawicieli sektora FinTech, ale też szerokiego  zakresu podmiotowego interesariuszy tego sektora – zaproszenie otrzymają banki, instytucje pożyczkowe, instytucje płatnicze, firmy doradztwa prawnego i strategicznego. Mamy nadzieję, że udział przedstawicieli tak wielu sektorów gwarantuje, że Kongres stanie się ważnym projektem merytorycznym i cenionym przez profesjonalistów miejscem wymiany doświadczeń.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.