PayUkraine otrzymał nagrodę podczas Impact Fintech

dodał Martyna Sarniak
0 komentarzy
ukraińskie pieniądze

PayUkraine to polski start-up, który oferuje tani i wygodny transfer środków na Ukrainę. Teraz ta innowacyjna marka otrzymała nagrodę publiczności w trakcie Impact Fintech w Katowicach.

PayUkraine to internetowa platforma, która umożliwia dokonywanie szybkich i wygodnych przelewów pieniężnych na Ukrainę. Stojący za nią start-up rozwija się w niezwykle szybkim tempie. W tej chwili firma działa na terenie Polski, Niemiec oraz Włoch, zatrudnia około 20 osób i współpracuje z wieloma znanymi markami.

Innowacyjność platformy PayUkraine została doceniona przez uczestników Impact Fintech 2019. W czasie katowickiego spotkania polski start-up zwyciężył w konkursie “Payments & Future Commerce” oraz otrzymał nagrodę publiczności.

Nagroda publiczności Impact Fintech 2019

Aliaksandr Horlach zdjęcie z impact fintechKonkurs “Payments & Future Commerce” odbył się w czwartek 5 grudnia. Wzięli w nim udział przedstawiciele wielu popularnych start-upów. Oprócz PayUkraine do rywalizacji stanęło również Quicko, Monethero, McLEAR, BitClude i Vintom. W jury konkursu zasiadali natomiast Michał Miszułowicz z BNP Paribas Bank oraz Leonard Coen z niemieckiego Wirecard.

Konkursowi towarzyszyły krótkie wystąpienia, w których nominowani przedstawiali swoje pomysły na biznes. Ich projekty oprócz jury oceniało także niemal 100 zgromadzonych na sali widzów. To właśnie uczestnicy spotkania podjęli decyzję o przyznaniu nagrody Aliaksandrowi Horlachowi, jednemu z założycieli start-upu PayUkraine.

Aliaksandr Horlach jest Białorusinem, który w Polsce mieszka już od sześciu lat. Wcześniej był m.in. wspólnikiem w Finance Lugano Club oraz współzałożycielem start-upu Wandle.

Nowe Technologie LMA2019

PayUkraine to marka nominowana w tegorocznym konkursie Loan Magazine Awards 2019. Innowacyjny start-up będzie walczyć o zwycięstwo w nowej kategorii “Nowe Technologie Loan Magazine Awards 2019“. Do walki stanie m.in. z bezpłatną aplikacją dla biur rachunkowych System Surf4Tax oraz z globalną firmą Lidya, która oferuje finansowanie dla firm z sektora MŚP.

Zgłoszenia w tej kategorii będą przyjmowane jeszcze do końca roku. Zwycięzcę kryształowej nagrody poznamy już 30 stycznia 2020 roku we Wrocławiu na uroczystej Gali Loan Magazine Awards 2019.

Podobne wpisy

Zamieść komentarz