09 lutego 2023 podczas Finałowej Gali Loan Magazine Awards 2023 poznamy najlepsze marki wybrane przez ekspertów rynku w obszarze finansowania pozabankowego.

Loan Magazine Awards to najważniejsze wydarzenie polskiej branży pożyczkowej i zarazem VIII edycja prestiżowej Gali, która każdego roku gromadzi setki gości i szereg doświadczonych ekspertów chcących dzielić się swoją wiedzą z innymi. To także wyjątkowy moment, w którym branża pozabankowa może przyjrzeć się swojej działalności z dystansem i stwierdzić, które rozwiązania sprawdziły się najlepiej w perspektywie ostatnich 12 miesięcy.

Swój udział w plebiscycie może zgłosić oczywiście każda firma działająca i oferująca rozwiązania dedykowane dla tego rynku.

Zgłoszenia można dokonać za pośrednictwem formularza.

Zasady konkursu i wybór zwycięzców

O nominacjach a następnie zwycięzcach w poszczególnych kategoriach decydują uczestnicy rynku, czyli osoby na co dzień pracujące w branży. Tworzą oni wszyscy Radę Ekspertów Loan Magazine Awards 2023 z podziałem na obszary, którymi się zajmują.

I tak, przedstawiciele pośredników finansowych oraz przedstawiciele sieci afiliacyjnych jak również wydawcy serwisów internetowych zdecydują o nominowanych oraz wygranych w kategoriach:

– „Pożyczka Roku” oraz „Instytucja Pożyczkowa Roku”,

Przedstawiciele Instytucji Pożyczkowych w swoim głosowaniu zdecydują o wygranych w kategoriach:

– „Partner Windykacyjny w zakresie cesji oraz serwisu wierzytelności” oraz „Partner Sprzedaży”,

Przedstawiciele rynku wierzytelności w wyniku swojego głosowania zdecydują o przyznaniu trzem podmiotom wyróżnienia:

– „Kryształ Jakości Partnerskiej Loan Magazine Awards”

Natomiast cała Rada Ekspertów Loan Magazine Awards 2023 zdecyduje w swoim głosowaniu o wygranych w następujących kategoriach:

– „Biznesowy Produkt Roku”, „Pozabankowa karta kredytowa roku”, „Brand Roku” oraz „Partnership Loan Magazine Awards 2023”

Nad głosowaniem oraz całym wyborem związanym ze wszystkimi zwycięzcami Loan Magazine Awards 2023 czuwa kancelaria #Wiśniewski Legal.

Pierwsze nominacje Loan Magazine Awards 2023

Wszystkich nominowanych w plebiscycie „Loan Magazine Awards 2023” poznamy do 15 grudnia 2022 roku. Natomiast prawo do wskazania pierwszych nominacji należy do redakcji serwisu Loan Magazine i tutaj redakcja zdecydowała, iż automatyczną nominację w tym roku uzyskają marki i firmy, które wygrały swoje kategorie w roku 2022.

Stąd pierwsze nominowane marki to:

  • w kategorii „Marka Roku – nagroda publiczności” – KUKI
  • w kategorii „Instytucja Pożyczkowa Roku” – AIQLabs
  • w kategorii „Biznesowy Produkt Roku” – SMEO
  • w kategorii „Partner Windykacyjny w zakresie cesji wierzytelności” – ALEKTUM, ULTIMO
  • w kategorii „Partner Windykacyjny w zakresie serwis wierzytelności” – KACZMARSKI INKASSO, RK LEGAL
  • w kategorii „Partner Sprzedaży” – LOANDO, FINES SA

Wszystkich zwycięzców poznamy 09 lutego 2023 roku podczas Gali Finałowej Loan Magazine Awards 2023, która odbędzie się we Wrocławiu.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *