Pozyczkomat.pl wprowadza do swojej oferty darmową pożyczkę. Nowi klienci mogą pożyczyć do 1500 zł i spłacić je w ciągu 35 dni.

Od 23 maja Pozyczkomat.pl, który może pochwalić się 1 mln klientów w Europie, dołącza do grona firm pozabankowych oferujących pożyczki na 0 zł. Osoby, które pierwszy raz korzystają z usług pożyczkodawcy, mogą wnioskować o kwotę od 200 do 1500 zł. Zaciągnięte zobowiązanie nie będzie ich nic kosztować, czyli zwrócą dokładnie taką kwotę, jaką pożyczyli. Nie dotyczy ich oprocentowanie, prowizja i opłata przygotowawcza. Wszystkie te parametry wynoszą 0 zł. Jednak warunkiem uzyskania darmowej pożyczki, niezbędna jest spłata w ciągu 35 dni.

pozyczkomat darmowa pożyczka

Po uregulowaniu należności, kolejna pożyczka może wynosić od 50 zł do 4000 zł. Na oddanie pożyczki mamy od 7 do 35 dni. Aby skorzystać z oferty Pozyczkomat.pl, trzeba mieć skończone 20 lat, posiadać stałe dochody, nie mieć zaległości w spłacie innych zobowiązań finansowych oraz nie figurować w rejestrach dłużników.

Pozyczkomat.pl w telewizji

Wraz ze zmianą w ofercie oraz nowym layoutem strony Pozyczkomat.pl, marka wystaruje również z kampanią telewizyjną. Spoty promujące darmową pożyczkę na 35 dni będzie można obejrzeć od 29 maja.

1
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.