Karta kredytowa AXI

dodał Martyna Sarniak
0 komentarzy
axi screen ze strony

Karta kredytowa AXI to wygodne rozwiązanie na zapewnienie sobie stałego dostępu do gotówki. Dzięki niej zyskujemy możliwość sięgania po nadprogramowe środki zawsze wtedy, gdy są najbardziej potrzebne.

AXI – Oferta

Marka w swojej ofercie posiada kartę kredytową MasterCard z limitem w wysokości do 6000 zł. Aby otrzymać ten plastik, należy spełniać następujące warunki:

  • należy mieć ukończone 21 lat,
  • należy posiadać udokumentowane dochody z jednego lub kilku akceptowanych źródeł,
  • należy posiadać minimalny dochód w wysokości 1200 zł miesięcznie.

Marka zaznacza, że niekorzystna historia kredytowa nie przekreśla szans na przyznanie karty. Z odmową mogą spotkać się te osoby, które spóźniają się ze spłatą bieżących zobowiązań (np. pożyczek na raty) dłużej niż 30 dni.

A jakie koszty wiążą się z korzystaniem z takiej karty? Sprawdźmy!

  • Stopa procentowa – 0.75%
  • Opłata miesięczna – 5.25%
  • Minimalna kwota spłaty – 15%
  • RRSO – 87.26%

AXI – Formalności

Kartę kredytową oraz umowę dostarcza klientowi kurier po akceptacji wniosku. Następnie należy tylko poczekać na aktywację plastiku – nastąpi ona wtedy, gdy kurier dostarczy firmie podpisaną umowę. W tym momencie klient dostanie SMS-a z informacją o tym, że jego karta jest już aktywna.

Jak wziąć pożyczkę AXI

Pierwszym krokiem do otrzymania karty jest wypełnienie krótkiego wniosku. Można tego dokonać online na stronie internetowej marki lub telefonicznie w czasie rozmowy z konsultantem. Po złożeniu wniosku system automatycznie przelicza zdolność kredytową potencjalnego klienta. Określana jest wówczas również wysokość limitu kredytowego, który może zostać mu przyznany. Po akceptacji wniosku karta wysyłana jest na wybrany przez niego adres.

Wady i zalety AXI

Dużą zaletą karty kredytowej tej marki jest dwudziestoczterogodzinny dostęp do wsparcia technicznego. Oferowane jest ono poprzez kilka kanałów kontaktu: Facebook, infolinię oraz poprzez e-mail. Warto zaznaczyć, że każdy posiadacz karty AXI ma przypisanego do siebie personalnego account managera, z którego pomocy może skorzystać w razie jakichkolwiek problemów. To właśnie indywidualne podejście do klienta wyróżnia tę markę na polskim rynku.

Do minusów należy restrykcyjna procedura w przypadku odmowy udzielenia finansowania. O kartę można starać się ponownie dopiero po 3 miesiącach od momentu otrzymania negatywnej odpowiedzi na pierwszy wniosek. Warto również zaznaczyć, że do ubiegania się o kartę niezbędne jest przedstawienie dokumentów potwierdzających zatrudnienie i zarobki.

Przykładowe koszty pożyczki AXI

[infobox]

Stopa procentowa – 0.65%
Opłata miesięczna – 5.25% (nie jest naliczana w przypadku niekorzystania z karty)
Minimalna kwota spłaty – 15%
RRSO – 87.26%

[/infobox]

AXI – Opinie

Karta kredytowa AXI oferowana jest przez firmę Easy Payment Services Ltd, która należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Producentów Kart MasterCard. Oznacza to, że podmiot ten posiada licencję na wydawanie instrumentów płatniczych z logo MasterCard. To jeden z wiodących europejskich dostawców niebankowych usług finansowych. Marka swoją współpracę z konsumentami buduje na otwartości, uczciwości oraz lojalności. Być może miałeś już okazję skorzystać z karty kredytowej tej firmy? Podziel się z nami swoją opinią!

AXI kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: 222 70 70 30

Podobne wpisy

Zamieść komentarz