19 sierpnia ruszyła nowa kampania reklamowa Bancovo. Jej bohaterem jest Filip – uosabiający klienta ludzik, nowy brand hero tej marki. W reklamach zobaczymy również Sławomira, polskiego piosenkarza i ambasadora marki. 

Nowa kampania reklamowa Bancovo opiera się na dwóch historiach. Spoty „Odlot” i „Petarda” w zabawny sposób przedstawiają korzyści płynące z używania Bancovo. Platforma ta funkcjonuje jako internetowy pośrednik. Obecne są na niej rozmaite instytucje i firmy pożyczkowe, co umożliwia klientowi szybki wybór oferty dopasowanej do własnych potrzeb.

Kampania reklamowa Bancovo wystartowała 19 sierpnia. Składa się z dwóch spotów 30” oraz serii spotów demonstracyjnych. Będzie ją można zobaczyć w stacjach głównych i tematycznych, a także na profilach społecznościowych marki (np. na Facebooku Bancovo). Za realizację kampanii oraz kreację nowego brand hero marki odpowiada Agencja Start Something. Natomiast głosu udzielił Filipowi znany lalkarz – Konrad Czarkowski.

 

 

Filip – nowy brand hero

Najnowszej kampanii reklamowej Bancovo towarzyszy debiut nowej maskotki – Filipa. Nowy brand hero to postać uosabiająca klienta platformy. Filip lubi korzystać z życia i nie chce przy tym przepłacać. Jest zwolennikiem nowoczesnych technologii, które wykorzystuje do realizacji własnych pasji.

Platforma Bancovo wzbudza jego ogromny entuzjazm, ponieważ pozwala zdobyć dodatkowy zastrzyk gotówki w prosty, przyjemny i niezwykle szybki sposób. Marka podkreśla, że w tej kwestii nowy bohater ma wiele cech wspólnych z grupą docelową Bancovo, która również poszukuje łatwych i szybkich rozwiązań finansowych. Przedstawiciele Bancovo są przekonani, że klienci polubią nową maskotkę i będą mogli się z nią utożsamiać.

0
Udostępnień
Google+

komentarze 3

 1. Kasia Antoniak
  29 sierpnia 2019 at 16:46 — Odpowiedz

  Ej, całkiem bekowe 😀 Mi się ten Filip podoba, wesoły jest

 2. Janka Krakowska
  18 września 2019 at 10:28 — Odpowiedz

  Mi tez się podoba, na pewno teraz więcej osób usłyszy o bancovo. Ja Wzięłam pożyczkę tak szybko, że w tym czasie nie zdążyłabym nawet dotrzeć nawet do jednego (!) banku. A na bancovo.pl dostałam od razu ofertę z kilku miejsc. Polecam wszystkim, którzy potrzebują na szybko gotówki 🙂

 3. Zodiak
  19 września 2019 at 17:40 — Odpowiedz

  Wiedziałem, że kogoś mi przypomina https://www.youtube.com/watch?v=cZ3j-X2jnXc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.