Miloan Polska przygotował mnóstwo świątecznych promocji zarówno dla nowych, jak i dla stałych klientów marki. Co znajdziemy w jej ofercie?

Marka Miloan Polska wychodzi naprzeciw finansowym potrzebom Polaków, którzy w grudniu borykają się ze zwiększoną liczbą wydatków. To właśnie w tym okresie bardzo często potrzebujemy zastrzyku dodatkowej gotówki, ponieważ świąteczne zakupy nadwyrężają kondycję naszych domowych budżetów. Z tego powodu kwota darmowej pierwszej pożyczki w Miloan została podwyższona aż do 2500 zł.

Raport firmy Deloitte „Świąteczne wydatki Polaków 2018” wskazuje, że każdego roku rosną sumy wydawane na organizację Świąt w polskich domach. Ponadto Polacy bardzo często nie trzymają się założonego budżetu i wydają więcej, niż sobie założyli. W tym roku na świąteczne przeznaczymy średnio 1168 zł.

Odpowiedzią na tego typu problemy mogą być pożyczki krótkoterminowe. Z analizy Miloan Polska wynika, że każdego roku aż 1,5 miliona Polaków sięga po kredyt lub pożyczkę online. Pozyskane w ten sposób środki przeznaczamy przede wszystkim na zakup sprzętu elektronicznego lub sprzętu gospodarstwa domowego. Średnia wartość pożyczki oscyluje w granicach 2000 zł.

Świąteczna promocja

Miloan Polska to marka działająca na rynku międzynarodowym. Swoim klientom oferuje krótkoterminowe zobowiązania pozabankowe w kwotach od 100 do 4000 zł. Z okazji zbliżających się Świąt marka zdecydowała się podwyższyć kwotę darmowej pierwszej pożyczki. W grudniu nowi klienci Miloan mogą liczyć na bezpłatne zobowiązanie w wysokości nawet do 2500 zł. Taka suma z pewnością wystarczy na pokrycie wszelkich wydatków związanych z organizacją Świąt i zakupem upominków dla najbliższych.

Marka nie zapomina jednak o stałych klientach. W ramach świątecznej promocji zostały dla nich przygotowane nowe, atrakcyjne przeceny. Okolicznościowy pakiet rabatów pozwala zmniejszyć koszty obsługi pożyczek tym klientom, którzy regularnie spłacają swoje zobowiązania w Miloan.

 

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.