Ocena redakcji

8.6
0 Ocen
obsługa klienta 8.1
formalności 8.9
szybkość 8.6
intuicyjna obsługa strony 8.4
akceptowalność 8.8

Miloan to międzynarodowa firma, która oferuje krótkoterminowe pożyczki pozabankowe dla klientów indywidualnych.

Eksperci Miloan są świadomi, że czasem trudno jest zaplanować wszystkie wydatki i zdarzają się sytuacje, w których gotówka potrzebna jest „na już”. To właśnie z tego powodu marka w swojej ofercie stawia przede wszystkim na szybkość i wygodę.

Miloan – oferta

Miloan oferuje swoim klientom krótkoterminowe zobowiązania pozabankowe w kwocie od 100 do 4000 zł. Wartość pożyczki oraz dokładny czas jej spłaty pożyczkobiorca ustala samodzielnie przy pomocy suwaków na stronie internetowej. Złożenie wniosku jest bardzo intuicyjne i zajmuje niewielką ilość czasu, natomiast decyzję kredytową otrzymujemy już w kilka minut.

Wypełnij wniosek o pożyczkę MiLoan

Miloan – formalności

Pożyczka przeznaczona jest dla osób posiadających obywatelstwo polskie i pracujących na terenie naszego kraju. Klienci marki powinni być w wieku od 22 do 75 lat i nie powinni posiadać negatywnych wpisów w rejestrach dłużników. Wymogiem koniecznym do uzyskania pożyczki jest posiadanie numeru telefonu oraz konta w banku, które zarejestrowane jest na osobę składającą wniosek. Po wypełnieniu wniosku konieczne jest także przelanie opłaty weryfikacyjnej na konto pożyczkodawcy, natomiast już po kilku minutach otrzymujemy decyzję.

Jak wziąć pożyczkę Miloan

Podjęcie pożyczki tej marki to proces niezwykle szybki i intuicyjny. Na stronie pożyczkowej należy najpierw wskazać kwotę pożyczki, a potem wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Po chwili otrzymasz kod SMS, który powinieneś przepisać na stronie internetowej marki, aby dokończyć proces rejestracji. Następnie musisz jeszcze potwierdzić numer swojego rachunku bankowego poprzez przelew opłaty identyfikacyjnej. Bez tego Twój wniosek nie zostanie rozpatrzony. O decyzji zostaniesz poinformowany w wiadomości e-mail, natomiast pieniądze zostaną przelane na Twoje konto bezzwłocznie po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.

Wady i zalety Miloan

Minusem tej oferty jest konieczność wykonania opłaty weryfikacyjnej jeszcze przed otrzymaniem decyzji kredytowej. Choć pożyczkobiorca musi przelać jedynie symbolicznego grosza, cały proces księgowania transakcji między bankami może znacznie wydłużyć czas oczekiwania na przyznanie pożyczki. Warto również wspomnieć o ograniczeniu, które dotyczy pożyczek dla nowych klientów. Jeśli pożyczasz po raz pierwszy, możesz otrzymać maksymalnie 3000 zł.

Największą zaletą marki jest przejrzystość i prostota procesu ubiegania się o pożyczkę. Każdy etap składania wniosku jest opisany krok po kroku na stronie internetowej pożyczkodawcy, dzięki czemu nawet niewprawiony użytkownik bez trudu poradzi sobie z tym zadaniem. Do atutów oferty należy również możliwość złożenia wniosku o każdej porze dnia i nocy przez siedem dni w tygodniu.

Przykładowe koszty pożyczki Miloan

Reprezentatywny przykład:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 514,88% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 800,00 zł; całkowita kwota do spłaty 928,80 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 8%; całkowity koszt pożyczki 128,80 zł (w tym: prowizja 123,54 zł, odsetki 5,26 zł); jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 1,00 zł (zwracana); umowa na 30 dni. Kalkulacja na dzień 09.04.2020r.

Miloan – opinie

Marka cieszy się dobrą opinią na rynku pożyczek pozabankowych. Po jej produkty chętnie sięgają konsumenci, którzy potrzebują nagłego zastrzyku gotówki na zakup wymarzonego sprzętu elektronicznego, naprawę zepsutego samochodu, wymianę urządzeń RTV/AGD czy wyjazd na wymarzone wakacje. Klienci firmy chętnie dzielą się opinią o niej na forach internetowych i polecają pożyczkodawcę wśród swoich znajomych.

Miloan kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: +48 533 100 533

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *