10 czerwca 2021 roku przedstawiamy zestawienie TOP50 Managers of Loan Market in Poland, czyli 50 najbardziej wpływowych managerów tego rynku w Polsce. Całe wydarzenie ma miejsce podczas szóstej edycji Gali Loan Magazine Awards 2021, prestiżowego plebiscytu dedykowanego obszarowi finansowania kredytowego organizowanego przez redakcję serwisu Loan Magazine.

TOP50 Manager of Loan Market in Poland

Nasza lista „TOP50” to managerowie, którzy dzięki swoim dokonaniom zawodowym i podejmowanym decyzjom biznesowym przyczyniają się do zmian w szeroko rozumianej branży finansowej. Oczywiście, bywa – jak to miejsce miało w ubiegłym roku – że zmiany otoczenia są delikatnie mówiąc niekorzystne dla branży, to jednak ich postawa pozwalała mieć nadzieje, że wszystko wróci do normy.

Zestawienie nie jest rankingiem, a wszyscy wyróżnieni przedstawieni są w kolejności alfabetycznej.  Pełna lista zawiera prezesów, członków zarządu, managerów szczebla wyższego największych polskich instytucji pożyczkowych, organizacji pracodawców oraz wszystkich firm działających i dostarczających rozwiązań w otoczeniu rynku finansowania pozabankowego w Polsce.

Na liście znalazło się 17 reprezentantów instytucji pożyczkowych, 8 przedstawicieli rynku pośrednictwa finansowego z obszarów online oraz offline, 7 reprezentantów obszaru zarządzania wierzytelnościami, 4 managerów odpowiedzialnych za dostarczanie informacji kredytowej i gospodarczej oraz przedstawiciele obszarów prawnych, technologicznych, podatkowych, zarządzania ryzykiem jak również reprezentanci organizacji pracodawców.

Loan Magazine Awards 2021

Serwis loanmagazine.pl to propagator idei odpowiedzialnego pożyczania i tworząc kodeks Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy stara się zrzeszać coraz to większe grono firm, zainteresowanych promowaniem takich zachowań. Portal to jednocześnie największy nośnik informacji online z całego rynku, który publikuje i rozpowszechnia treści związane z rozwojem poszczególnych marek oraz całego rynku finansowania pozabankowego skierowanego do odbiorców B2C oraz B2B.

To już szósta edycja prestiżowego wydarzenia, jakimi są Gale Finałowe Loan Magazine Awards. W tym roku po raz pierwszy zrezygnowaliśmy z wynagradzania poszczególnych brandów oraz rozwiązań technologicznych na rzecz nagród osobowych. Stąd też w tym dniu właśnie 50 managerów będzie miało okazję odebrać osobiście swoje specjalnie na tą okazję przygotowane statuetki. Mimo postępującej cyfryzacji również na stopie biznesowej, my niezmiennie opieramy się na spotkaniach twarzą w twarz. To według nas najcenniejsza i najbardziej efektywna formy współpracy. Jako organizatorzy wydarzenia opieramy się właśnie na takich relacjach, co mam nadzieje, pozytywnie wpływa na otoczenie biznesowe, motywację poszczególnych obszarów działania, a w konsekwencji rozwój całej branży.

Rafał Tomkowicz, pomysłodawca i organizator wydarzenia.

 

 

1
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.