10 czerwca 2021 roku we Wrocławiu odbyła się Gala TOP50 Managers of Loan Market in Poland. Uroczyste rozdanie nagród uświetniła aukcja charytatywna na rzecz podopiecznych Fundacji Zobacz Mnie. W tym roku uczestnicy spotkania okazali się wyjątkowo hojni, dzięki czemu udało się pobić rekord zebranych środków. 

W ubiegłym tygodniu odbyła się szósta edycja Gali Loan Magazine Awards, która każdego roku gromadzi najbardziej wpływowe osoby polskiego rynku pozabankowego. Tradycyjnie podczas tego wspaniałego spotkania odbyła się aukcja charytatywna, z której cały dochód przeznaczony został na pomoc chorym dzieciom. Zebrane w tym roku środki powędrowały do podopiecznych Fundacji Zobacz Mnie.

Fundacja Zobacz Mnie pomaga chorym dzieciom odzyskać zdrowie i szansę na normalne życie. Zebrane pieniądze pomagają w pokryciu kosztów nierefundowanego leczenia, np. za pomocą eksperymentalnych leków. Dla podopiecznych Fundacji często jest to leczenie ostatniej szansy. Fundacja Zobacz Mnie organizuje finansuje także zagraniczne leczenie, by zapewnić chorym dzieciom najlepszą możliwą opiekę.

TOP50 Managerów dla Fundacji Zobacz Mnie

Dzięki hojności uczestników Gali TOP50 Manager of Loan Market in Poland w tym roku udało się zebrać ponad 77 tysięcy złotych. Najwyższe sumy zasiliły konto Fundacji dzięki zakupowi gadżetów sportowych. Jak co roku na aukcji pojawiły się koszulki znanych sportowców: dwie koszulki Roberta Lewandowskiego (wylicytowane za 11 000 przez Tomasza Brackiego z Dziesiątka Finanse i 16 000 zł przez Marcina Nakielskiego z Alektum Group), a także koszulka siatkarza Bartosza Kurka (wylicytowana za 15 000 zł przez Grzegorza Bobrowskiego z Alektum). Wśród sportowych gadżetów znalazła się także koszulka Kamila Grosickiego, która została wylicytowana za 1500 zł.

Po raz pierwszy na aukcji pojawił się także jeden ze znanych wrocławskich krasnali – „Finansik”. Po zaciekłej licytacji został kupiony przez Tymona Zastrzeżyńskiego z Grupy Loando i ostatecznie wyjedzie ze stolicy Dolnego Śląska. Zakup ten zasilił konto Fundacji kwotą 6500 zł.

Obrazy dzieci podbiły serca uczestników Gali

Dużą popularnością na tegorocznej aukcji cieszyły się prace plastyczne wykonane przez podopiecznych Fundacji. Łącznie na Gali pojawiły się cztery obrazy, które zostały wylicytowane przez:

  • Fines
  • Adtraction
  • KRD
  • Tide Software

Ponadto tradycyjnie już na aukcji pojawił się pamiątkowy kryształowy zegar, który ostatecznie został wylicytowany za 600 zł. Nie obyło się także bez voucherów przekazanych przez hojnych ofiarodawców. Weekend w zamku Topacz wylicytowała Monika Macura, natomiast lot balonem trafił w ręce Przemysława Zawadzkiego z Tide Software, który podczas tegorocznej licytacji wykazał się wyjątkowym zaangażowaniem.

W tegorocznej aukcji na rzecz podopiecznych Fundacji Zobacz Mnie można było wylicytować tak cudowne zdobycze, jak dwie książki Olgi Tokarczuk z dedykacją autorki. Każda z pozycji została wylicytowana za ponad 3000 zł. Jedna trafiła do Jakuba Kosteckiego z Kaczmarski Inkasso, natomiast drugą udało się zdobyć Izabeli Sienkiewicz z Twino.

Na aukcję trafiły także okulary Jurka Owsiaka, które zostały przekazane przez organizatora i pomysłodawcę wydarzenia – Rafała Tomkowicza. Za kwotę 1800 zł wylicytował je Piotr Maciągowski z e-Kancelarii Grupy Prawno Finansowej.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za serce okazane podopiecznym Fundacji Zobacz Mnie!

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *