Zapraszam do wysłuchania podcastu Digital Lending Talks #1 – gdzie gośćmi Łukasza Piechowiaka byli:

Jarosław Ryba – Prezes Zarządu Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych oraz Rafał Tomkowicz, redaktor naczelny Loan Magazine.

O czym w podkaście?

Tematem rozmowy była organizacja Polskiego Kongresu Pożyczkowego oraz Gali Loan Magazine Awards 2021, które to eventy zaplanowane są na 15 kwietnia br. i odbędą się jako jedno wspólne wydarzenie we Wrocławiu.

Co zaplanowali organizatorzy oraz jak doszło do tej współpracy, to wszystko wysłuchacie w linku poniżej.

Organizatorzy podkreślają, iż całe wydarzenie odbędzie się na pewno w formule spotkania F2F, stąd pełna elastyczność pod względem organizacyjnym, a to wszystko w trosce o bezpieczeństwo zainteresowanych gości oraz osób przybyłych po odbiór wyróżnień TOP50 Managers of Loan Marketin in Poland.

Licytacja na cele chartytatywne

Jednym z ważniejszych aspektów wieczorowej Gali była zawsze licytacja charytatywna. Nie zabraknie jej również w tym roku, o czym niestety zapomniałem powiedzieć w nagraniu.

Dlatego tutaj chciałbym zapewnić wszystkich, iż przy najbliższej możliwości spotkania taka aukcja również zostanie przeprowadzona. Będziemy chcieli wesprzeć podopiecznych Fundacji Zobacz Mnie. Mamy już obiecaną i przekazaną koszulkę najlepszego piłkarza świata 🙂 oraz okulary Jerzego Owsiaka z certyfikatem autentyczności.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.