Platforma Cash to wspólny projekt PZU oraz Alior Banku. Banki te stworzyły narzędzie, które umożliwia pracownikom firm podejmowanie szybkich pożyczek na atrakcyjnych warunkach.

Platforma Cash została uruchomiona w październiku 2019 r. To efekt współpracy dwóch dużych graczy rynku finansowego – PZU oraz Alior Banku. Instytucje połączyły siły, aby stworzyć innowacyjne narzędzie benefitowe dla firm.

Szybki dostęp do niezbędnej gotówki

Cash to cyfrowa platforma korzyści, która zapewnia pracownikom różnych firm wygodny dostęp do szybkiej gotówki. W swojej ofercie posiada wygodne i bezpieczne pożyczki w atrakcyjnej cenie.

Obecnie z usług Cash może korzystać ponad 160 tys. pracowników. W grupie tej znajdują się nie tylko osoby zatrudnione w PZU, ale także w LINK4 czy PKP TELKOL.

Niedawno do szeregu podmiotów umożliwiających podjęcie pożyczki w Cash dołączyła także platforma Nais – cyfrowy system benefitów dla pracowników. Grono pracowników, którzy mogą sięgnąć po szybką pożyczkę, powiększyło się również o osoby zatrudnione w Telewizji Polskiej oraz Polskiej Grupie Górniczej. To około 100 000 kolejnych potencjalnych pożyczkobiorców.

Ogromnie się cieszę, że Polska Grupa Górnicza i Telewizja Polska zaufały portalowi Cash i wspierają komfort finansowy swoich pracowników. Widzimy, że nadchodzi czas nowych benefitów, które będą stanowić realne wsparcie dla pracowników. Portal Cash oferuje klientom sprawdzone rozwiązanie finansowe, które może odpowiadać ich potrzebom. Co ważne z naszej oferty mogą korzystać nie tylko duże firmy, ale również małe i średnie przedsiębiorstwa. Ostatnio nawiązaliśmy również współpracę z platformą Nais uzupełniając ofertę platformy o atrakcyjny i unikalny na polskim rynku benefit finansowy

– mówi Weronika Dejneka, prezes zarządu PZU Cash.

Platforma Cash z coraz lepszymi wynikami

Pożyczki w Cash to zobowiązania udzielane na okres od 3 do 36 miesięcy w kwocie maksymalnej do 50 000 zł. Otrzymane środki można wykorzystać na dowolny cel, a cały proces podejmowania zobowiązania odbywa się całkowicie online. Pożyczki w Cash nie są obarczone żadnymi ukrytymi kosztami oraz nie posiadają warunków dodatkowych.

Dotychczasowa przeciętna wartość pożyczki, która udzielona została za pośrednictwem portalu, to ponad 12 000 zł. Kwota ta jest dwukrotnie wyższa niż wysokość średniego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw.

Benefity dla pracowników coraz ważniejsze

Rozwiązania benefitowe stanowią nowość na polskim rynku, choć od lat z powodzeniem korzystają z nich firmy Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych. Niskooprocentowane pożyczki dla pracowników cieszą się tam dużą popularnością.

Cash jest pierwszym dostawcą tego rodzaju produktów na polskim rynku. Dotychczas krajowi pracownicy mogli korzystać przede wszystkim z ofert portali benefitowych. Zapewniają one dostęp do karnetów i zniżek na zajęcia sportowe, kulturalne czy rekreacyjne. Zazwyczaj pomijają jednak kwestie finansowe. Platforma Cash to jedyna platforma, która oferuje pracownikom rozwiązania z obszaru wsparcia finansowego. Dzięki jej ofercie już ponad 160 000 pracowników ma dostęp do wygodnego źródła gotówki na wypadek nagłego kryzysu finansowego.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *