Ocena redakcji

85
9 Ocen
Obsługa klienta 89%
Formalności 84%
Akceptowalność 85%
Szybkość 87%
Intuicyjna obsługa strony 80%

Extraportfel to marka ze ściśle określonym profilem klienta – udziela pożyczek wyłącznie kobietom.

Extraportfel – pożyczki dla kobiet

Extraportfel jest nową firmą pożyczkową w portfolio spółki CreamFinance Poland, do której należy też Lendon.pl – jeden z czołowych pożyczkodawców na polskim rynku pozabankowym. W jej ofercie znajdziemy zobowiązania w wysokości od 100 do 5000 zł, które spłacamy jednorazowo po 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40 lub 45 dniach. Jednak finansowanie nie jest dostępne dla każdego – firma przyjmuje wyłącznie wnioski od kobiet, gdyż to przedstawicielki płci pięknej są głównym targetem. Tym samym Extraportfel jest jedną z nielicznych marek wyspecjalizowaną w udzielaniu pożyczek konkretnej grupie klientów – najczęściej grono potencjalnych pożyczkobiorców jest ograniczane widełkami wiekowymi.

Weź Pożyczkę w Extraportfel

Extraportfel – formalności

Warunkiem uzyskania pożyczki jest ukończenie 21 r.ż. (ale nie można mieć więcej niż 70 lat) oraz brak wpisów w bazach niesolidnych dłużników. Przyda się też dowód osobisty, telefon komórkowy oraz konto w banku. Proces ubiegania się o pożyczkę zaczynamy od zarejestrowania się w serwisie, następnie robimy przelew w wysokości 1 gr ze swojego rachunku na konto firmy i przechodzimy do wypełniania wniosku. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji, pieniądze będą do naszej dyspozycji nawet w ciągu 15 minut, o ile mamy konto w tym samym banku, co pożyczkodawca, czyli w PKO BP, BZ WBK, Pekao, Millenium, Aliorze, mBanku, Getin Banku, Nordea Bank, Kredyt Bank lub we Wschodnim Banku Cukrownictwa.

Wypełnij wniosek o pożyczkę w Extraportfel

Extraportfel – darmowa pożyczka

Oferta darmowej pożyczki tej marki przebija konkurencję pod względem okresu, który mamy na uregulowanie należności. Podczas gdy w większości przypadków warunkiem uzyskania pieniędzy bez dodatkowych opłat jest spłata w ciągu 30 dni, kobieca marka daje aż 45 dni. Co więcej, pierwsza pożyczka może opiewać maksymalnie na 2000 zł.

Jak wziąć pożyczkę Extraportfel

Podjęcie pożyczki tej marki jest niezwykle proste. Wystarczy wejść na jej stronę internetową i na specjalnym suwaku zaznaczyć kwotę, o jaką chcemy się ubiegać. Następnie trzeba kliknąć przycisk „Weź pożyczkę” i wypełnić formularz przy pomocy swoich danych osobowych. We wniosku należy także wskazać swoje źródło dochodu oraz adres zameldowania. Decyzję kredytową otrzymasz już w ciągu kilku minut.

Wady i zalety Extraportfel

Zaletą tej marki jest duży nacisk na najwyższy poziom obsługi klienta. Świadczy o tym infolinia otwarta w każdy dzień tygodnia, również w soboty i niedziele. Plusem jest również zautomatyzowany system, który wydaje decyzję kredytową już w kilka minut od złożenia wniosku.

Niestety marka ma też minusy. Należy do nich określony z góry okres kredytowania. Wynosi on 30 dni i nie można go w żaden sposób dostosować do swoich potrzeb. Dla nowych klientów problemem może okazać się również ograniczenie maksymalnej kwoty pożyczki. Przy pierwszym zobowiązaniu mogą otrzymać najwyżej 3000 zł.

Przykładowe koszty pożyczki Extraportfel

Reprezentatywny przykład: Opłata rejestracyjna 0,01 PLN (zwracana pożyczkobiorcy); całkowita kwota pożyczki 1500 PLN; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie zmienne w skali roku 8% (odsetki maksymalne); opłata przygotowawcza 0 PLN; prowizja 232,35 PLN; odsetki kapitałowe 9,86 PLN; całkowity koszt pożyczki 242,21 PLN; całkowita kwota do zapłaty 1742,21 PLN; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 517,94%. Stan na dzień 9.04.2020 r. Odsetki za nieterminową płatność pożyczki naliczane są w wysokości dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie, tj. dwukrotności sumy stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych (odsetki maksymalne za opóźnienie). W przypadku zmiany wysokości odsetek maksymalnych za opóźnienie Pożyczkodawca poinformuje Pożyczkobiorcę o tej zmianie niezwłocznie po jej nastąpieniu. Ponadto Pożyczkobiorca może zostać obciążony kosztami dochodzenia niespłaconej pożyczki na drodze sądowej.

Extraportfel – opinie

Wysoka kwota zarówno pierwszej, jak i maksymalnej pożyczki (odpowiednio 2000 i 5000 zł) oraz długi, bo aż 45-dniowy okres spłaty – te dwa walory podkreślają pożyczający pieniądze od tego pożyczkodawcy. Wady? Stosunkowo niska przyznawalność pożyczek oraz brak podstawowych informacji np. o wysokości opłaty weryfikacyjnej na głównej stronie lub w zakładce „Pytania” – znajdziemy ją dopiero w umowie.

Extraportfel kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: 22 388-66-66

1
Udostępnień
Google+

komentarzy 27

 1. Zośka
  6 sierpnia 2015 at 14:46 — Odpowiedz

  Proszę zwrócić uwagę, że mają wyjątkowo długi okres spłaty. Dzięki temu niespodziewany wydatek mogłam spłacić z dwóch pensji. A pieniędzy potrzebowałam na już. Formalności nie były najłatwiejsze, ale udało się i dostałam pieniądze. Polecam!!!

 2. anna62
  11 sierpnia 2015 at 23:24 — Odpowiedz

  goraco polecam ta firme – fajne jest u nich to zem ozna sobie dopasowac pozyczke do styuacji tj. sa rozne przedzialy kwotowe i czasowe. ogolnie bralam u nich pozyczke jakis czas temu juz, ale mam same dobre wspomnienia

 3. anka95
  25 sierpnia 2015 at 02:23 — Odpowiedz

  hej! skladalam wniosek tutaj o pozyczke, ale niestety nie dostalam. co to za dziwne obyczaje zeby granice wiekowa dawac 23 lata? pelnoletnia jestem juz dawno w wiekszosci krajow, a tu takie ograniczenia… jak dla mnie wielki minus

 4. Kalina
  1 września 2015 at 17:46 — Odpowiedz

  Firma promowana jest jako dodatkowy portfel dla kobiet na zakupach, ale rzecz jasna każdy korzysta kiedy musi. Generalnie oferta jest jak zwykle w takich przypadkach bardzo niekorzystna dla klienta, ale z drugiej strony łatwodostępna. Akurat ten serwis jest dość przystępny i firma jest wiarygodna. Każdemu potrzebującymi polecam.

 5. Jurecki
  21 stycznia 2016 at 12:11 — Odpowiedz

  Co tu dużo gadać extra pożyczka w extraportfel! Ja polecam.

 6. sebas
  21 stycznia 2016 at 23:48 — Odpowiedz

  extraportfel jest spoko bo maja rozne okresy splaty i sobie wybierasz ktory ci najbardziej pasuje. podoba mi sie ta opcja

 7. Natka
  25 lutego 2016 at 09:30 — Odpowiedz

  Miałam tutaj pożyczke na 20 dni bo akurat na tyle było mi potrzebne. W extra portfel podoba mi się to że mają różne okresy kredytowania a nie tylko na 30 dni.

 8. Nina
  8 czerwca 2016 at 13:08 — Odpowiedz

  Extraportfel to szybka pożyczka, bez zbędnych formalności. Korzystałam z tej firmy i szczerze polecam.

 9. Julcia
  26 lipca 2016 at 12:48 — Odpowiedz

  Potrzebowałam pieniędzy na teraz, a extraportfel umożliwił mi dłuższy okres spłaty. Pieniądze trafiły na konto szybko i bez większych problemów. Polecam każdemu 😉

 10. Miltik
  23 lutego 2017 at 19:19 — Odpowiedz

  po złożonym wniosku otrzymujemy maila z potwierdzeniem. potem dzwoni Pani z extraportfel zadając kilka pytań potwierdzających. Pieniądze na koncie były po dwóch godzinach.
  Brawo!

 11. Mirchu
  27 lutego 2017 at 20:10 — Odpowiedz

  spoko! extraportfel to chyba najlepsze rozwiązanie online

 12. Sebik
  24 czerwca 2017 at 17:21 — Odpowiedz

  Ja brałem pożyczkę w Extraportfelu – i szczerze mówiąc wybierając ich nie wiedziałem że bedzie taki wygodny termin spłaty – bo aż 45 dni! a to już jest coś!

 13. Giwka
  18 listopada 2017 at 14:37 — Odpowiedz

  Tak, zdecydowanie Extraportfel. Konkretnie, szybko i bez nadmiernych formalności. A czas spłaty 45 dni to chyba oni jedyny mają tak !!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.