Łatwa Pożyczka dla każdego

dodał Tomasz Rafalski
2 komentarze

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: button Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: button Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: infobox Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Choć Łatwa Pożyczka to nowa marka wśród polskich pożyczkodawców, to ściśle powiązania jest z firmą Aasa Polska, która już od kilku lat pomaga konsumentom w finansowaniu nieprzewidzianych wydatków i cieszy się dużym zaufaniem wśród Polaków.

[button style='red' url='http://loanmagazine.pl/latwapozyczka-chwilowki']Zobacz łatwą pożyczkę[/button]

Łatwa Pożyczka – oferta

W Łatwej Pożyczce możemy podjąć zobowiązanie na dowolny cel w wysokości od 1 000 do 5 000 zł. Marka oferuje zobowiązania ratalne na okres od 10 miesięcy do 24 miesięcy, które będą do odebrania w poczcie bądź zostaną nam wypłacone przelewem bezpośrednio na konto. O wysokości kwoty i okresie kredytowania decyduje sam klient, posługując się intuicyjnymi suwakami na stronie internetowej pożyczkodawcy. Po określeniu wszystkich warunków zobowiązania, całkowity koszt pożyczki zostaje nam przedstawiony w rubryczce poniżej.

Łatwa Pożyczka – formalności

Każdy klient, który planuje ubieganie się o zobowiązanie finansowe w Łatwa Pożyczka, aby uzyskać pozytywną decyzję musi spełniać określone przez pożyczkodawcę wymogi. Przede wszystkim produkty finansowe tej instytucji finansowej są skierowane do osób w wieku od 20 do 80 lat, które posiadają udokumentowany stały dochód. Ogromnym udogodnieniem dla potencjalnego klienta jest akceptacja dochodu z różnych źródeł, m.in. umowy o pracę, renty bądź emerytury. Osoba składająca wniosek nie może mieć jednak żadnych negatywnych wpisów w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF bądź KRD). Wymogiem, który znacząco wyróżnia Łatwą Pożyczkę na tle konkurencji jest konieczność posiadania przez potencjalnego klienta stałego adresu zamieszkania na terenie Polski. Takie zastrzeżenie ma prawdopodobnie wpłynąć na zmniejszenie ryzyka ponoszonego przez pożyczkodawcę w momencie udzielania zobowiązania.

[button style='red' url='http://loanmagazine.pl/latwapozyczka-chwilowki']Weź łatwą pożyczkę[/button]

Jak wziąć pożyczkę Łatwa Pożyczka

Proces podejmowania pożyczki za pomocą serwisu Łatwa Pożyczka należy rozpocząć od wybrania kwoty i okresu spłaty zobowiązania. Należy je odpowiednio dobrać do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Następnie potencjalny pożyczkobiorca zostanie poproszony o wypełnienie krótkiego formularza, w którym powinien podać podstawowe dane osobowe. Po złożeniu wniosku natychmiast pozna decyzję kredytową. W przypadku decyzji pozytywnej należy spodziewać się rychłego telefonu od konsultanta marki w celu finalizacji procesu podejmowania pożyczki.

Wady i zalety Łatwa Pożyczka

Największą zaletą tej oferty jest możliwość równoczesnego złożenia wniosku w wielu firmach pożyczkowych. To zdecydowanie zwiększa szanse na otrzymanie pożyczki oraz skutkuje znalezieniem najatrakcyjniejszej oferty dopasowanej do swoich potrzeb finansowych. Ponadto marka nie wymaga żadnej weryfikacji (np. przy pomocy przelewu bankowego na symboliczną kwotę), co zdecydowanie skraca czas poszukiwań odpowiedniego zobowiązania.

Minusem oferty jest konieczność posiadania udokumentowanego stałego dochodu, aby ubiegać się o pożyczkę. Ponadto potencjalny klient nie może figurować w rejestrach dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD).

Przykładowe koszty pożyczki Łatwa Pożyczka

[infobox]

Kwota pożyczki: 5000 zł

Okres spłaty: 18 miesięcy

Opłaty: 2870.00 zł + 15zł/mc + Odsetki 406.08 zł = Do spłaty: 8276.08 zł

[/infobox]

Łatwa Pożyczka – opinie

Łatwa Pożyczka to nazwa stosunkowo nowa na polskim rynku, dlatego jako pożyczkodawca nie cieszy się jeszcze wieloma opiniami na swój temat w internecie. Marka współpracuje jednak z jedną z najdynamiczniej rozwijających się instytucji finansowych w Polsce, czyli z grupą Aasa Global. Już od 2010 roku firma ta odnosi sukcesy na rynku międzynarodowym, dostarczając produkty finansowe doskonale dostosowane do sytuacji finansowej konsumenta i ciesząc się ogromnym zaufaniem wśród klientów. Łatwa Pożyczka w swojej działalności również kieruje się wysokimi wartościami etycznymi, dzięki czemu udziela zobowiązań w sposób rzetelny i uczciwy. Marka daje gwarancję, iż potencjalny klient jeszcze przed podjęciem pożyczki zostaje poinformowany o ostatecznym jej koszcie. Z powodu działania w zgodzie z kodeksem odpowiedzialnego pożyczania, marka została uhonorowana Certyfikatem Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy od Loan Magazine.

Łatwa Pożyczka kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: 611 100 431

Podobne wpisy

2 komentarze

Krystyna 26 lipca 2016 - 11:57

Kwota przez Łatwa Pożyczka została szybko przelana na konto. Bardzo przyjemna i przejrzysta strona ułatwia korzystanie z serwisu. Bardzo polecam 🙂

Odpowiedz
Marek 31 marca 2017 - 09:54

nawet bardzo łatwa pożyczka rzec można

Odpowiedz

Zamieść komentarz