Credissimo

dodał Tomasz Rafalski
0 komentarzy

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: infobox Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Credissimo to kompleksowa oferta finansowania dla polskich konsumentów. Pożyczki tej marki zaspokoją wszelkie potrzeby finansowe – konieczność pozyskania niewielkiego zastrzyku gotówki na czas oczekiwania na wypłatę oraz zaplanowane większe wydatki, np. remont domu czy zakup urządzeń RTV/AGD.

Credissimo – Oferta

Marka oferuje krótkoterminowe oraz długoterminowe pożyczki przez internet. Pożyczki ratalne, czyli tzw. Credissimo Plus, to zobowiązania w kwocie od 500 do 10 000 zł. Czas ich spłaty uzależniony jest od kwoty podejmowanej pożyczki, np. zobowiązanie w najniższej kwocie 500 zł można podjąć na okres od 3 do 12 miesięcy. Natomiast pożyczka w maksymalnej kwocie 10 000 zł dostępna jest na okres od 5 do 24 miesięcy. Z kolei krótkoterminowy produkt finansowy marki nosi nazwę Credissimo Do Wypłaty. To zobowiązanie w kwocie od 100 zł do 5000 zł na okres od 15 do 30 dni.

Credissimo – Formalności

Oferta marki skierowana jest do obywateli Rzeczpospolitej Polskiej w wieku powyżej 21 lat. Aby skorzystać z pożyczki, należy wypełnić krótki wniosek na stronie internetowej pożyczkodawcy. Firma umożliwia również złożenie wniosku poprzez Facebook Messenger lub bezpłatną aplikację marki, którą można pobrać na telefony z systemem Android.

Procedura podejmowania zobowiązania odbywa się całkowicie przez internet, łącznie z zawarciem umowy. Oznacza to, że wniosek o dodatkowy zastrzyk gotówki można składać przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu klient otrzymuje niezbędne finansowanie jeszcze szybciej, bez konieczności wizyty w placówce czy spotkania z kurierem. Warto podkreślić, że w Credissimo można mieć tylko jedną pożyczkę w jednym czasie. To standardowy wymóg większości firm pożyczkowych.

Jak wziąć pożyczkę Credissimo

Marka w swojej ofercie ma dwa rodzaje zobowiązań: pożyczkę długoterminową oraz krótkoterminową. Obie podejmuje się w bardzo podobny sposób. Wystarczy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy, zaznaczyć interesującą nas opcję, ustawić preferowane parametry zobowiązania i wypełnić krótki wniosek. Po akceptacji wniosku gotówkę otrzymasz prosto na swoje konto.

Wady i zalety Credissimo

Plusem tej oferty jest możliwość potwierdzenia konta bankowego bez konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego. Taka procedura zdecydowanie skraca czas oczekiwania na gotówkę. Wygodnym rozwiązaniem jest również przekazywanie decyzji kredytowej za pomocą wiadomości SMS.

Niestety poważnym minusem marki jest to, że wnioski o pożyczki rozpatrywane są wyłącznie w dni robocze. Może być to bardzo uciążliwe dla kogoś, kto ubiega się o dodatkowy zastrzyk gotówki w czasie weekendu. Warto również zaznaczyć, że każdy klient w jednym czasie można mieć otwartą wyłącznie jedną pożyczkę tej marki.

Przykładowe koszty pożyczki Credissimo

[infobox]Reprezentatywny przykład dla pożyczki Credissimo Plus. W przypadku pożyczki o wartości 5000 zł z terminem spłaty 24 miesięcy. Roczna stopa procentowa jest stała i niezmienna (10.00%) – odsetki za ten okres i kwotę to 537.28 zł, łączne opłaty administracyjne i wydatki to 3962.61 zł (opłata administracyjna – to 3170.09 zł, opłata za zatwierdzenie – to 792.52 zł). Całkowita kwota do zwrotu wynosi 9499.89 zł, a Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla podanego przykładu to 99.64%. Bez ukrytych opłat – nie wymagamy żadnych opłat przy wnioskowaniu, ani opłat za przelewy bankowe. Maksymalny RRSO, jaki można osiągnąć na podstawie kredytu wynosi 400,4%
*opłaty są ustalone na podany okres i kwotę.[/infobox]

Credissimo – Opinie

Marka cieszy się dobrą opinią na polskim rynku pozabankowym. Rzetelność i przejrzystość oferty sprawiają, że warunki zobowiązania są jasne nawet dla osób, które po raz pierwszy podejmują pożyczkę online. Pożyczkodawca działa z troską o dobro finansowe klienta oraz zgodnie z zasadami odpowiedzialnego pożyczania, za co został wyróżniony Certyfikatem Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine.

Credissimo kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: 221 030 300

Podobne wpisy

Zamieść komentarz