Ocena redakcji

91
7 Ocen
Obsługa klienta 94%
Formalności 90%
Akceptowalność 86%
Szybkość 91%
Intuicyjna obsługa strony 94%

Autozaplo to propozycja pożyczek na raty od 2 do 15 tys. zł pod zastaw samochodu. Okres spłaty wynosi od 3 do 24 miesięcy.

Autozaplo – pożyczka ratalna

Firma AutoZaplo zaprzestała swojej działalności w Polsce. Jeżeli jesteś zainteresowany pożyczką, sprawdź ofertę firmy Extrakieszeń. Zobacz aktualną ofertę pożyczki

Autozaplo.pl to pożyczki ratalne, których operatorem jest spółka Zaplo.pl , oferująca pożyczki online rzędu od 500 do 7000 zł z możliwością spłaty w miesięcznych ratach (od 3 do 12 miesięcy). Wbrew nazwie, Autozaplo nie pomaga sfinansować zakupu samochodu. Marka udostępnienia pożyczki osobom szukającym pożyczki na raty, które pozwalają zyskać o kwotę od 2 do 7 tys. zł. Minimalny okres spłaty wynosi 3 miesiące, a maksymalnie na zwrot całkowitej kwoty zobowiązania możesz mieć 24 miesiące.

Weź Pożyczkę w Autozaplo

Autozaplo – opinie

Po pożyczkę w Autozaplo sięgają osoby, którym zależy na małej liczbie formalności, w tym braku konieczności przedstawiania zaświadczenia o dochodach. Ratalną formę zobowiązania udzielanego drogą internetową wybierają również ci, którzy potrzebują sporej sumy pieniędzy, a, z różnych względów, nie mają możliwości skorzystania z kredytu w banku. Wady? Autozaplo to propozycja dla pożyczkobiorców, którzy sumiennie podchodzą do regulowania wszelkiego typu płatności. Pożyczka na raty w Autozaplo udzielana jest online, co oznacza, że jeśli powinie się nam noga i nie będziemy regulować zobowiązania w terminie, możemy stracić auto. Kolejne ograniczenie to wiek pożyczkobiorcy. Nie może być do młodszy niż 18 lat. Dodatkowo, maksymalna kwota pożyczki nie będzie wyższa niż 7 tysięcy złotych.

Wypełnij wniosek o pożyczkę w Autozaplo

Autozaplo – formalności

Pożyczka ratalna Autozaplo skierowana jest również do posiadaczy samochodów osobowych, którzy są jedynymi właścicielami auta. Trzeb mieć też co najmniej 21 lat. Po zarejestrowaniu się na stronie pożyczkodawcy, wypełnieniu i przesłaniu wniosku, pojawi się u nas kurier z dokumentami do podpisu. Od nas wymagane jest rzetelne podanie wszystkich informacji.

Przed wybraniem konkretnej sumy pożyczki, możemy sprawdzić, jaką kwotę w przybliżeniu dostaniemy. Wystarczy, że wybierzemy daną kwotę na kalkulatorze. Na podstawie tych danych, specjalny kalkulator obliczy proponowaną kwotę pożyczki, o którą możemy aplikować.

1
Udostępnień
Google+

komentarzy 8

 1. Antek
  13 sierpnia 2015 at 16:12 — Odpowiedz

  Świetny pomysł! Bardzo dobra oferta i zabezpieczenie dla firmy. A i dopinguje do spłaty, bo strata samochodu to na pewno dla wielu koniec świata. Sam skorzystałem i spokojnie mogę polecić. Względnie mało formalności i szybkie pieniądze, których akurat potrzebowałem. Polecam!

 2. pablo92
  14 sierpnia 2015 at 00:42 — Odpowiedz

  dla mnie super!!! bardzo mi sie podoba mozliwosc wziecia pozyczki pod zastaw auta, nie musze sie meczyc ze zdobywaniem papierow z pracy i wogole. na pewno nie raz skorzystam jeszcze z autozaplo

 3. Janusz68
  24 sierpnia 2015 at 23:40 — Odpowiedz

  bardzo sobie chwalę pożyczkę w Autozaplo. Sporo formalności, ale to nawet dobrze, przynajmnije jest pewnosć że dbają o klienta a nie naciągają jak leci. Ja dostałem pożyczkę pod zastaw mojego volvo i powoli sobie spłacam

 4. Kriss
  28 sierpnia 2015 at 16:16 — Odpowiedz

  Bardzo ciekawa oferta, zastaw jest wiarygodny. Co prawda trzeba przez to trochę dłużej czekać na decyzję, ale raczej nie ma problemu z uzyskaniem pożyczki. Sam zastaw auta jest swoją drogą bardzo dopingujący do regularnej spłaty zobowiązania. Bardzo polecam, znajomi też korzystali i są równie zadowoleni jak ja.

 5. Agata
  1 września 2015 at 17:06 — Odpowiedz

  Bardzo wiarygodna firma, nie miałam żadnych problemów z wzięciem pożyczki pod zastaw mojego autka. Trochę długo czekałam na decyzję, ale wszystko wyszło w porządku. Kontakt z obsługa klienta również jest bardzo pozytywny. Bardzo polecam tę firmę, nie mam nic do zarzucenia.

 6. eryk
  21 stycznia 2016 at 11:52 — Odpowiedz

  Brałem pożyczkę w Autozaplo i muszę przyznać że jest OK. Jasne zasady, szybkie formalności. Polecam.

 7. magneto
  21 stycznia 2016 at 22:31 — Odpowiedz

  autozaplo nie polecam. mi nie udzielili

 8. Monia
  26 lipca 2016 at 12:33 — Odpowiedz

  Bardzo miła obsługa klienta Autozaplo oraz przejrzysty interfejs storny. Kasa szybko wpłynęła na konto. polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *