Ocena redakcji

84
4 Ocen
Obsługa klienta 89%
Formalności 82%
Akceptowalność 86%
Szybkość 87%
Intuicyjna obsługa strony 80%

Szybka gotówka jest firmą pożyczkową udzielającą chwilówek dla osób które ukończyły 18 rok życia, posiadają konto w banku oraz aktywny telefon komórkowy.

Szybka gotówka

Szybka gotówka jest firmą pożyczkową udzielającą chwilówek dla osób które ukończyły 18 rok życia, posiadają konto w banku oraz aktywny telefon komórkowy.

Firma działa pod nazwą Szybka Gotówka Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Udostępnia użytkownikom sieci pożyczki od 100 zł do 6000 zł na okres od 1 do 65 dni z wypłatą na konto bankowe. Okres na jaki możemy pożyczyć pieniądze to 7,14, 30 lub nawet 65 dni. Minimum formalności, jakich wymaga firma sprawia, że ubieganie się o pożyczkę staje się bardzo proste.

Szybka gotówka formalności

Zaletami pożyczki jest udogodnienie jakim  jest szybki dostęp do pożyczki przez panel internetowy charakteryzujący się krótkim wnioskiem i szybką weryfikacja danych przez co klient w niedługim czasie otrzymuje decyzję. W przypadku braku możliwości spłaty pożyczki w wyznaczonym terminie firma proponuje rozwiązanie jakim jest przedłużenie. Można dzięki temu skorzystać z dodatkowego czasu o 7, 14 lub 30 dni.

Szybka gotówka przyjmuje wnioski online całą dobę jednak ich rozpatrywanie odbywa się w godzinach pracy BIG-ów, najczęściej do godz. 17.

Bonus dla znajomego to program promocyjny polegający na przekazaniu drugiej osobie polecenia produktu poprzez profil klienta. Osoba zainteresowana musi skorzystać z nadesłanego linku z którego wypełnia wniosek. W momencie otrzymania pożyczki polecający otrzymuje 40 zł zniżki na kolejną pożyczkę.

Jak wziąć pożyczkę Szybka Gotówka

Aby podjąć pożyczkę, należy wejść na stronę internetową marki i na zamieszczonych tam suwakach wskazać wybraną przez siebie kwotę oraz czas kredytowania. Następnie należy wypełnić krótki wniosek lub zarejestrować się w serwisie przy pomocy swojego konta na Facebooku.

Wady i zalety Szybka Gotówka

Największą zaletą pożyczek tej marki jest ich ogromna rozpiętość kwotowa – klient ma do dyspozycji zobowiązania w wysokości od 300 zł do nawet 15 000 zł. Może również dowolnie dostosować długość pożyczki do swojej sytuacji finansowej z zastrzeżeniem, że maksymalny czas spłaty zobowiązania to 65 dni. Przy większych pożyczkach tak krótki czas spłaty może jednak stanowić znaczący minus oferty.

Wadą zobowiązań tej marki może być również ograniczenie liczby otwartych pożyczek. Każdy klient może korzystać wyłącznie z jednej pożyczki w jednym czasie. Z kolei do plusów oferty należy program poleceń, dzięki któremu stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne zniżki.

Przykładowe koszty pożyczki Szybka Gotówka

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: w przypadku pożyczki w wysokości 1000,00 zł na okres 65 dni, RRSO wynosi 0%, stopa oprocentowania pożyczki 0% rocznie, prowizja 0,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty 1000,00 zł. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Nieterminowa spłata pożyczki, która była pierwotnie wydana z prowizją 0%, skutkuje naliczeniem zaległej prowizji i odsetek zgodnych z tabelą opłat. Reprezentatywny przykład kolejnej pożyczki: w przypadku pożyczki w wysokości 10000,00 zł na okres 65 dni RRSO wynosi 135%, stopa oprocentowania – 8% rocznie, prowizja 1500,20 zł. Całkowita kwota do zapłaty 11642,55 zł.

Szybka gotówka opinie

Szybka gotówka w sieci cieszy się dość dobrymi opiniami. Nie należy do Związku Firm Pożyczkowych, jak również nie posiada certyfikatu odpowiedzialnego pożyczkodawcy Loan Magazine. Nie mniej jednak istnieje na rynku już dłuższy czas i może się pochwalić dobrymi opiniami.

Należy pamiętać, że szybkość przyznania pożyczki uzależniona jest od szybkości wypełnienia wniosku oraz godzin pracy biura obsługi klienta. Czas może być również różny za racji na składany wniosek podczas weekendu.

Jeżeli jesteś lub byłeś klientem Szybkiej gotówki podziel się poniżej swoją opinią dotyczącą tej marki, to z pewnością pomoże innym użytkownikom.

Szybka Gotówka kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: +48 22 873 80 73

 

pożyczki online

84%

Lux Pożyczki proponuje pożyczki na raty w dwóch formach – Premium i Classic. Można sięgnąć po nawet 7 tys. zł na 62 tygodnie.
97%

Ferratum Bank oferuje pożyczki na krótko i długo, a także – za pośrednictwem Ekspres Kasa, mikropożyczki w kwocie do 2000 zł na 15, 30 lub 60 dni.
83%

Eurocent nie prowadzi już swojej działalności pożyczkowej. Nie udziela żadnych pożyczek. Zachęcamy do skorzystania z innych ofert pożyczki.
87%

Na Ratka.pl, poszukujący dodatkowego finansowania, mogą ubiegać się o maksymalnie 5000 zł na raty.
91%

Nemezis udziela pożyczek ratalnych w wysokości od 500 do 1900 zł. Okres spłaty wynosi od 3 do 12 miesięcy i uzależniony jest od pożyczonej kwoty.
86%

Aasa specjalizuje się w pożyczkach na raty udzielanych drogą internetową. Maksymalnie można wnioskować o 5000 zł na 24 miesięce.
1
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *