Ferratum Bank pożyczy 5000 zł na dłużej

dodał Sylwia Stwora
0 komentarzy

Ferratum Bank daje więcej

Od połowy listopada osoby, które szukają szybkiej możliwości pożyczenia wyższej kwoty na nawet kilka lat, powinny bliżej przyjrzeć się ofercie Plus Pożyczki w Ferratum Banku. Firma podniosła maksymalną kwotę proponowanej pożyczki na długo z 3000 do 5000 zł.

Aż dwukrotnie wydłużono też okres spłaty – dotychczas uzyskaną kwotę można było zwrócić w ciągu 3-12 miesięcy. Po zmianie musimy spłacić pożyczkę w ciągu co najmniej pół roku, ale jeśli potrzebujemy więcej pieniędzy, należność może zostać podzielona na 24 równe raty płatne co miesiąc, co oznacza, że mamy nawet 2 lata na oddanie zobowiązania.

Ferratum Bank feruje pożyczkę na raty każdemu w wieku od 21 do 78 lat. Warunkiem uzyskania pozytywnej decyzji i wypłaty środków jest też niefigurowanie w Krajowym Rejestrze Długów oraz w bazie ERIF.

Co więcej, Ferratum Bank nagrodzi pożyczkobiorców prezentem w postaci bonu Sodexo o wartości 100 zł. Promocja dotyczy osób, które między 18 listopada a 31 grudnia 2015 roku wezmą pierwszą Plus Pożyczkę (produkt wieloratalny) i spłacą ją w terminie. Rzetelni klienci otrzymają zatem nagrodę po oddaniu należności. Co ważne, jeśli odstąpimy od pożyczki, wówczas tracimy prawo do nagrody.

Podobne wpisy

Zamieść komentarz