26 listopada zakończyliśmy cykl wyścigów FintechRace 2020 czyli gokartowej rywalizacji fintechowców

GP Wrocław Grande Finale

O godzinie 19:30 na wrocławskim torze LeMans wystartował ostatni z wyścigów o puchar FintechRace 2020. Na starcie zameldowało się 13 zawodników, z czego czterech z nich cały czas miało szansę na sukces i wygraną w klasyfikacji generalnej.

Rywalizacja we Wrocławiu była bardzo zacięta. Do wyścigu głównego z pierwszego pola startował Artur Kuśmierek (EDU Finanse), który za swoimi plecami miał kolejno Marcina Chylińskiego oraz Michała Benzela (obydwoje w tym dniu reprezentowali team AIQLABS).

Wyścig finałowy jednak obfitował w wiele zmiennych na torze, w wyniku tej zaciętej rywalizacji do ostatniego okrążenia prowadzenia nie oddał Artur, wygrywając ostatecznie całe zawody we Wrocławiu. Na drugim miejscu zameldował się nasz redakcyjny kolega Tomasz Rafalski, a jako trzeci do mety dojechał Michał Konopka z SirAnalyst. Czwarte miejsce przypadło Bartłomiejowi Patalągowi z temau Loando, a piąte miejsce Marcinowi Chylińskiemu. Piotr Maciągowski reprezentujący E-Kancelarię w swoim debiucie zajął 6 miejsce.

Klasyfikacja końcowa FintechRace 2020

W wyniku opisanej powyżej zaciętej rywalizacji w ostatnich zawodach i dzięki zajęciu w tym dniu czwartego miejsca ostatecznie klasyfikację generalną wygrał Bartłomiej Pataląg (Loando) wyprzedzając o jeden punkt Michała Konpkę (SirAnalyst). Trzecie miejsce dla Michała Benzela (AIQLABS).

W rywalizacji drużynowej prowadzenia do końca nie oddał team Loando, który w sumie uzyskując 100 pkt wygrał klasyfikację drużynową. Na drugim miejscu uplasował się team Loando, a na ostatnim stopniu podium uplasował się team SirAnalyst.

FintechRace 2021

Już dziś zapraszamy wszystkich chętnych do przyłączenia się w gokartowej rywalizacji fintechowców, której nowy cykl ruszy 18 lutego 2021 roku w Warszawie.

W tym sezonie podczas pięciu rozegranych GP łącznie w rywalizacji uczestniczyło 44 zawodników reprezentujących 21 drużyn.

Do zobaczenia na torze!

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *