23 listopada wystartowała kampania telewizyjna SuperGrosz. Spoty popularnego pożyczkodawcy można oglądać w głównych stacjach ogólnoinformacyjnych.

SuperGrosz to popularna firma pożyczkowa, która udziela szybkich pożyczek online. Właścicielem marki jest fintech AIQLabs, który dostarcza użytecznych narzędzi dla branży consumer finance. Do jego rozwiązań należy m.in. marka odroczonych płatności „Kupuj Teraz – zapłać później”.

Teraz znany pożyczkodawca rozpoczyna ogólnopolską reklamę w Telewizji Polskiej, Polsacie oraz TVN. Kampania telewizyjna SuperGrosz wystartowała 23 listopada i potrwa do 10 grudnia. Dedykowany spot marki emitowany jest w głównych stacjach ogólnoinformacyjnych z uwzględnieniem kanałów tematycznych.

 

 

Kampania telewizyjna SuperGrosz – coraz bliżej Święta

Wielkimi krokami zbliża się najbardziej newralgiczny dla handlu okres świąteczno-noworoczny. W tym roku ograniczenia związane z pandemią zdecydowanie wpłyną na tendencje zakupowe konsumentów. Kampania telewizyjna SuperGrosz ma podpowiadać Polakom, skąd mogą wziąć szybką gotówkę na sfinansowanie świątecznych wydatków.

Przed nami wzmożony czas zakupów świątecznych, a także licznych promocji dostępnych w wielu sklepach. W dobie kolejnych obostrzeń handlowych, sprzedaż przeniosła się przede wszystkim do Internetu. Dzięki działaniom marketingowym, jesteśmy jeszcze bliżej konsumentów, którym oferujemy niskie raty oraz łatwe spłaty. Pożyczkę można nabyć szybko, bez konieczności wychodzenia z domu czy zbędnych formalności, co jest szczególnie istotne w czasach pandemii

– podkreśla Marta Fila, Marketing Manager SuperGrosz.

SuperGrosz – jak dostać pożyczkę?

Pożyczki marki SuperGrosz to uniwersalne rozwiązania finansowe, które zaspokoją rozmaite potrzeby finansowe. Firma udziela bowiem zobowiązań w kwocie od 1000 do 15 000 zł ze spłatą rozłożoną na od 4 do 48 rat. Wnioskowanie o pożyczkę tej marki odbywa się całkowicie online. Cały proces charakteryzują ograniczone do minimum formalności i brak potrzeby przesyłania dokumentów, w tym także zaświadczenia o zarobkach.

Klient ma do dyspozycji dwie metody weryfikacji. Jedna z nich to przelew zwrotny w wysokości 1 zł. Druga metoda weryfikacji zakłada wykorzystanie aplikacji Kontomatik. Po weryfikacji zdolności kredytowej i wydaniu pozytywnej decyzji gotówka natychmiast wypłacana jest na konto pożyczkobiorcy.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *