Joanna Izdebska nowym Country Managerem hapipożyczek

dodał Martyna Sarniak
1 komentarzy
biuro

Wczoraj na swoim LinkedInie marka hapipożyczki poinformowała o najnowszych zmianach kadrowych w swoich strukturach. Obowiązki Country Managera tego popularnego pożyczkodawcy objęła właśnie Joanna Izdebska, znana czytelnikom Loan Magazine jako zdobywczyni tytułu Kobieta Roku 2017.

joanna izdebska zdjęcieJoanna Izdebska jest związana z IPF Digital, właścicielem brandu hapipożyczki, od 2015 r. W firmie jest odpowiedzialna za sprzedaż i marketing na ośmiu rynkach. Oczywiście jest wśród nich Polska i inne europejskie kraje (Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia i Hiszpania), ale także bardzo odległe państwa – Meksyk i Australia. Izdebska wielokrotnie dowiodła swojej szerokiej wiedzy i doświadczenia na rynku międzynarodowym. Za swoje osiągnięcia została wyróżniona tytułem Kobieta Roku 2017 w prestiżowym konkursie Loan Magazine Awards.

Nagroda w konkursie Loan Magazine Awards to dla mnie ogromne wyróżnienie. Jest mi niezmiernie miło, że mogłam znaleźć się w tak wspaniałym gronie – podkreśliła Joanna Izdebska, odbierając kryształową statuetkę podczas uroczystej Gali. – Cieszę się, że mogłam przyczynić się do rozwoju instytucji pożyczkowych w Polsce, a obecnie mogę to przenosić także na inne rynki – z korzyścią dla wszystkich.

Nowe i stare obowiązki

Choć Joanna Izdebska obejmie obowiązki Country Managera marki hapipożyczki, jednak nie rezygnuje przy tym ze swoich dotychczasowych zajęć. Nadal będzie zajmować stanowiska Global Sales&Marketing Director IPF Digital oraz Prezesa Zarządu IPF Polska. Będzie je łączyć z obowiązkami, które wynikają z objęcia nowej posady. Izdebska wspomoże IPF Polska w dalszym skutecznym rozwoju i zwiększaniu wartości marki hapipożyczki na polskim rynku.

Na stanowisku Country Managera marki hapipożyczki Joanna Izdebska zastąpiła Przemysława Kamińskiego. Jest on znany w środowisku pożyczkowym jako jeden z najbardziej doświadczonych Country Managerów sektora pozabankowego w Polsce. To właśnie on odebrał kryształowe statuetki przyznane marce hapipożyczki za najlepszą Pożyczkę Ratalną 2017 r. oraz Pożyczkę Roku 2018 r. w konkursie Loan Magazine Awards. Marka hapipożyczki zdobyła również tytuł najlepszej reklamy ubiegłego roku. W tym roku spot pożyczkodawcy również może wziąć udział w walce o tytuł. Chcesz dowiedzieć się, które reklamy są brane pod uwagę? Sprawdź tutaj.

Podobne wpisy

1 komentarzy

Grażyna KULA 2 października 2020 - 10:11

Pani Prezes jak długo bede czekała na zwrot kwoty 103 zł za wcześniejszą spłatę pożyczki .W dniach 22 i 23 września otrzymałam zapewnienie w otrzymanych mejlach że do dnia 01.10 2020 r otrzymam zwrot.W dniu dzisiejszym zadzwoniłam do was i otrzymałam odpowiedż że pieniądze otrzymam dopiero około 13 pazdziernika 2020 .Mam pytanie co robią pracownicy czy są od tego żeby wprowadzać ludzi w błąd.Nadmieniam że sprawa ciągnie sie od 19 lutego 2020 r.Prosze o podjęcie odpowiednich krokow abym otrzymała zwrot.Czekam na odpis

Odpowiedz

Zamieść komentarz