8 lutego 2018 r. podczas gali Loan Magazine Awards 2017 tytuł Kobiety Roku 2017 otrzymała Joanna Izdebska, Global Sales and Marketing Director w IPF Digital.

8 lutego 2018 r. w hotelu Ibis Styles we Wrocławiu odbyła się gala Loan Magazine Awards 2017. To już trzecia edycja wydarzenia, które przyciąga wszystkich najważniejszych graczy sektora pozabankowego w Polsce. Podczas gali rozdane zostały nagrody w plebiscycie Loan Magazine Awards 2017, wyróżniającym podmioty i osoby, które swoją działalnością szczególnie przyczyniły się do rozwoju sektora consumer finance oraz sektora pożyczek pozabankowych w Polsce.

Damska konkurencja

Podczas uroczystej gali Loan Magazine Awards 2017 rozdane zostały kryształowe nagrody w 14 różnych kategoriach. Jedną z nich była kategoria Kobieta Roku 2017, której celem jest podkreślenie ważnej roli pań działających w trudnym sektorze consumer finance. Kandydatkami do tytułu Kobiety Roku 2017 były: Monika Mojzesowicz (Dyrektor Departamentu Kredytów Firmowych Expander), Aneta Borycka (Prezes Zarządu Takto Finance), Joanna Izdebska (Global Sales & Marketing Director w IPF Digital), Marta Białek (Kierownik Działu Marketingu Everest Finanse) oraz Patrycja Gołębicka (Dyrektor Sprzedaży Aasa Polska). Zwyciężczyni tytułu Kobiety Roku 2017 została wyłoniona przez Kapitułę Konkursową, złożoną z uważnych obserwatorów rynku finansowego w Polsce.

Na podium Joanna Izdebska

Zdobywczynią tytułu Kobiety Roku 2017 została Joanna Izdebska, Global Sales and Marketing Director w IPF Digital. Kobieta posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na rynku finansowym, zarówno w usługach bankowych, jak i w sektorze fintech. W ciągu swojej kariery współpracowała z takimi markami, jak m.in. Vivus, Deutsche Bank czy Vanquis Bank. Obecnie zajmuje stanowisko Global Sales and Marketing Directora w IPF Digital. To właściciel marki Hapipożyczki, która oferuje długoterminowe zobowiązania pozabankowe w kwocie od 800 do 15 000 zł na okres od 3 do 36 miesięcy.

Niestety obowiązki zawodowe nie pozwoliły Joannie Izdebskiej pojawić się na Gali. Nagrodę w jej imieniu odebrał Przemysław Kamiński, przedstawiciel marki IPF w Polsce.

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.