Ocena redakcji

83
0 Ocen
Akceptowalność 83%
Szybkość 88%
Obsługa klienta 82%
Formalności 81%
Intuicyjna obsługa strony 83%

Kapitałowy Fundusz Pożyczkowy – Oferta

Kapitałowy Fundusz Pożyczkowy to polska firma pozabankowa, który oferuje krótkookresowe finansowanie dla firm z sektora MŚP. Pożyczka tej marki dostępna jest całkowicie online, co oznacza, że można ją podjąć z dowolnego miejsca – wystarczy do tego jedynie dostęp do internetu. Pożyczki KFP to zobowiązania w kwotach od 10 000 do 200 000 zł, które można podjąć na okres od 12 do 24 miesięcy. Cechuje je atrakcyjna cena – już od 1,9 proc./mies. W przypadku problemów ze spłatą zobowiązania, marka umożliwia również przedłużenie pożyczki. Warto także podkreślić, że decyzja kredytowa wydawana jest niezwykle szybko, bo już w 24 godziny.

Kapitałowy Fundusz Pożyczkowy – Formalności

Zobowiązania KFP są przeznaczone dla krajowych przedsiębiorców. Właściciele spółek osobowych lub osoby prowadzące działalność gospodarczą w każdej chwili mogą złożyć eWniosek przez internet, by pozyskać dodatkową gotówkę. To niezwykle wygodne rozwiązanie, które pozwala ubiegać się o zastrzyk funduszy bez wychodzenia z firmy.

Aby otrzymać pożyczkę, należy wypełnić prosty formularz na stronie internetowej marki i załączyć do niego wymagane pliki. Wzór umowy jest niezwykle przejrzysty i czytelny, by klienci zrozumieli go bez żadnych problemów. Firma pożyczkowa stawia na minimum formalności i nie wymaga żadnych zbędnych dokumentów. Marka rozumie także, że w biznesie najważniejsza jest szybkość, dlatego decyzja kredytowa wydawana jest maksymalnie w ciągu 24 godzin. Środki przelewane są na konto przedsiębiorcy nawet w dniu złożeniu wniosku.

Jak wziąć pożyczkę Kapitałowy Fundusz Pożyczkowy

Kapitałowy Fundusz Pożyczkowy udziela swoich zobowiązań za pośrednictwem sieci partnerów oraz przez internet. Aby podjąć pożyczkę bez wychodzenia z firmy, należy wypełnić eWniosek na stronie internetowej marki. Decyzję kredytową otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Wady i zalety Kapitałowy Fundusz Pożyczkowy

Plusem zobowiązań tej marki jest przede wszystkim szybkość. Decyzja kredytowa wydawana jest maksymalnie w ciągu 24 godzin, natomiast pożyczka może trafić do klienta nawet tego samego dnia. Do największych zalet oferty należy także duża elastyczność w zakresie spłaty. Klienci mają m.in. możliwość przedłużenia pożyczki. Do wad należy z kolei brak możliwości podjęcia pożyczki przez osoby, które nie prowadzą działalności oraz niewielka elastyczność w zakresie okresu kredytowania (wyłącznie 12 lub 24 miesiące).

Przykładowe koszty pożyczki Kapitałowy Fundusz Pożyczkowy

Marka nie udostępnia żadnych informacji na temat kosztów swoich zobowiązań.

Kapitałowy Fundusz Pożyczkowy – Opinie

KFP cieszy się uznaniem takich instytucji, jak BIG InfoMonitor, ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. oraz Krajowy Rejestr Długów. Wsparcie tego typu organizacji poświadcza, że marka działa zgodnie z prawem i z troską o sytuację finansową swoich klientów. Ponadto KFP na swojej stronie internetowej zamieszcza opinie dotychczasowych klientów na temat współpracy z marką.

Kapitałowy Fundusz Pożyczkowy kontakt

Adres e-mail: 22 100-40-17

Telefon kontaktowy: [email protected]

1
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

  1. Bolesław
    16 października 2019 at 10:52 — Odpowiedz

    Nie wiem czy warto zaciągać chwilówki w tak wysokiej kwocie. Ja prowadzę własną działalność gospodarczą i jeżeli muszę na szybko w coś zainwestować, to zaciągam pożyczkę w Szybkiej Gotówce. Udzielają do 10 000 złotych i są w 100% bezpieczne, co jest bardzo ważne zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.