Gala Loan Magazine Awards każdego roku wywołuje wiele emocji wśród przedstawicieli polskiego sektora pozabankowego. W trakcie uroczystości przyznawane są kryształowe nagrody dla tych produktów i usług, które w ciągu roku wyróżniły się na tle swoich kategorii. Jedną z nich jest Reklama Roku – kto w tym roku ma szansę zdobyć tytuł?

Kuki.pl

Reklama pożyczki Kuki.pl to barwny i oszczędny w słowach spot. Superbohater marki Kuki zachęca w nim do sięgnięcia po pożyczkę przez smartfona, by pokryć niespodziewane wydatki. W tym przypadku jest to zakup nowego piekarnika.

 

LoanMe

Urocze surykatki to znak rozpoznawczy marki LoanMe. To właśnie one doprowadziły markę do finału plebiscytu Loan Magazine Awards 2018 – reklama LoanMe znalazła się wówczas w gronie pięciu nominowanych do tytułu Reklamy Roku. W tym spocie puszyste i sympatyczne zwierzątka biorą udział w teleturnieju do złudzenia przypominającym Milionerów. Mają odgadnąć odpowiedź na pytanie: „Jak pożyczyć 6000 zł w mniej niż 15 minut?”.

 

Provident – Prosta Pożyczka

Pierwszy z serii spotów Providenta przedstawia losy młodego małżeństwa, które podejmuje pożyczkę na zakup wózka dla swojego dziecka. Para cieszy się, że za pożyczenie 2000 zł na pół roku zapłaci tylko 400 zł.

 

Provident – Pożyczka Wynajmowana

Pożyczka Wynajmowana to kolejna z serii krótkich reklam Providenta. W tym spocie zaintrygowana kobieta wchodzi do sklepu z pożyczkami. Dowiaduje się tam, że każdy pożyczony 1000 zł to jedyne 50 zł kosztów miesięcznie.

 

Provident – Prosta Pożyczka

Ostatnia reklama Providenta to reklama Prostej Pożyczki. Tym razem marka odwołuje się do znanego przeboju. Zamiast czarnego ciągnika, pożyczkobiorca kupuje jednak czarny keyboard. To spełnienie marzeń o karierze muzyka i ogromna frajda dla jego małej córeczki.

 

Wonga – Pożyczanie na poziomie

Tym razem Wonga zachęca do podjęcia pożyczki wspólnie z Piotrem Fronczewskim. Znany aktor podpowiada, że zawsze należy oczekiwać usług na poziomie – kelnerzy na przyjęciu powinni zapewniać profesjonalną obsługę, a reklama biura podróży ma przedstawiać rzeczywiste warunki wycieczki. Oczywiście dotyczy to też firm pożyczkowych. Ich oferta musi być przejrzysta, a warunki zobowiązania korzystne – tak jak w Wonga.

 

Wonga – Bieg

W kolejnej reklamie tej marki Piotr Fronczewski zapewnia, że gdyby Wonga organizowałaby biegi, jedno okrążenie brałaby na siebie. Właśnie w myśl tej zasady terminowa spłata pożyczki gwarantuje, że Wonga spłaci jedną ratę za swojego klienta.

 

LendOn – Wakacje

Spot LendOn to typowo wakacyjna reklama – utrzymana w ciepłej kolorystyce i z szumem morza w tle. Znajdziemy w niej pocztówki i zdjęcia z pięknymi krajobrazami, które sprawią, że zatęsknimy za latem. To właśnie szybka pożyczka w LendOn.pl umożliwi nam wyjazd na wymarzony urlop.

 

Bocian Pożyczki – Festiwal

Bocian Pożyczki po raz kolejny urzeka telewidzów reklamą z zespołem muzykalnych ptaków w rolach głównych. Rozśpiewany zespół bocianów przedstawia ofertę marki i jej zalety. W ubiegłym roku marka Bocian Pożyczki za swoją reklamę była nominowana do tytułu Reklama Roku. Czy w tym roku uda jej się sięgnąć po zwycięstwo?

 

Vivus – Studio

Reklamy Vivusa oraz sympatycznego Mr. Hi’sa nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Polacy doskonale znają już przeboje zielonego ludzika oraz jego sposób na zdobycie szybkiej kasy. Tym razem gwiazdor nagrywa nowy hit w studiu i podpowiada jednocześnie dlaczego warto sięgnąć po pożyczkę w Vivusie.

 

hapipożyczki

hapipożyczki to zdobywca tytułu najlepszej Reklamy Roku Loan Magazine Awards 2018. W ubiegłorocznym plebiscycie wygrał spot z piosenką, która niezwykle wpadała w ucho. W tym roku marka postanowiła zdobyć uznanie przede wszystkim damskiej części widowni – hapipożyczka może pomóc opornym mężczyznom w zakupie pierścionka zaręczynowego.

 

Bancovo

Bancovo nie jest firmą pożyczkową, a platformą kredytową, która służy do porównywania ofert dodatkowego finansowania. Warto jednak zwrócić uwagę na reklamę tej marki. Wystąpił w niej znany piosenkarz – Sławomir. Spot Bancovo podkreśla, że Sławomir nie biega po bankach za gotówką. Bądź jak Sławomir i skorzystaj z usług platformy!

 

Kiedy poznamy zwycięzcę?

Zdobywcę nagrody dla najlepszej reklamy ubiegłego roku poznamy podczas uroczystej Gali Loan Magazine Awards 2019. Odbędzie się ona już 30 stycznia we Wrocławiu. Zwycięzca zostanie wybrany spośród 5 nominowanych reklam. Poznamy je pod koniec grudnia 2019 roku – nominacje wskaże kapituła konkursowa złożona ze specjalistów i praktyków sektora.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.