Popularny polski fintech rozpoczął właśnie współpracę z dostawcą kart paliwowych Shell Card i LOTOS Biznes. Tym samym firma mikrofaktoringowa Monevia zapewniła swoim klientom dużo tańsze tankowanie.

Monevia to najdłużej działający na polskim rynku fintech mikrofaktoringowy. Specjalnością marki jest finansowanie należności mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw. W jej ofercie znajduje się finansowanie faktur z odroczonymi nawet do 90 dni terminami płatności.

Z usług Monevii chętnie korzystają te podmioty, które z uwagi na niskie obroty, słabe wyniki finansowe czy brak odpowiedniego zabezpieczenia nie mogą liczyć na finansowanie przez banki i klasycznych faktorów. Na Platformie Monevia – autorskim systemie transakcyjnym online – firmy te mogą uzyskać pomoc w obsłudze należności w systemie 24/7.

Monevia podpisała umowę z FLEETCOR

Monevia rozpoczęła właśnie współpracę z międzynarodową firmą FLEETCOR. To oficjalny dostawca popularnych kart paliwowych Shell Card i LOTOS Biznes. Marki stworzyły wspólnie unikatową ofertę łączącą faktoring i karty paliwowe.

Innowacyjna oferta przeznaczona jest dla klientów biznesowych. Dzięki niej wszyscy użytkownicy zarejestrowani na platformie Monevia mogą cieszyć się tańszym tankowaniem na blisko 900 stacjach w Polce i 25 000 stacji w Europie. Użytkownicy platformy mogą również korzystać z limitu kredytowego na kartach paliwowych bez konieczności ich zabezpieczenia i posługiwać się kartami paliwowymi bez związanych z tym standardowych opłat.

– Po wielu tygodniach prac analitycznych, wspólnie stworzyliśmy unikalną w skali kraju ofertę wspierającą przedsiębiorców. Finansując należności w Monevii, można jednocześnie płacić taniej za paliwo, dzięki uzyskanym specjalnym dla klientów Monevii rabatom na stacjach Shell i LOTOS. Takich dodatkowych benefitów cenowych z pewnością oczekują przedsiębiorcy, zwłaszcza w obecnych czasach, gdzie gospodarka aktywizuje się po pandemicznym zastoju – podkreśla Tomasz Gąsiorowski, Dyrektor Handlowy Monevia sp. z o.o.

Karty paliwowe – co można zyskać?

Przedsiębiorca, który zdecyduje się na korzystanie z kart paliwowych, otrzyma atrakcyjne zniżki na zakup paliwa i akcesoriów samochodowych oraz korzystanie z myjni samochodowej. Karty z kodem PIN zapewnią mu bezpieczne tankowanie, natomiast jedna faktura zbiorcza ułatwi rozliczanie pod kątem księgowym i podatkowym.

Każdy użytkownik kart paliwowych ma dostęp do niezwykle prostego i intuicyjnego systemu zarządzania własnym kontem przez internet. W razie potrzeby z poziomu panelu użytkownika może w wygodny sposób modyfikować parametry karty.

Monevia karty paliwowe billboard

0
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

  1. Bibby Financial Services
    1 września 2020 at 10:29 — Odpowiedz

    Jeśli chodzi o karty paliwowe, niezwykle nowatorski jest sposób rozliczania wydatków na paliwo – klient płaci za nie środkami dostępnymi w ramach faktoringu od Bibby Financial Services. To bardzo wygodne rozwiązanie – przedsiębiorca nie musi pamiętać o przelewach, ani martwić się, czy będzie miał pieniądze na czas. Rozliczeniem z Circle K zajmuje się Bibby Financial Services, a klient dostaje szczegółowe informacje dotyczące wydatków, dzięki czemu może je kontrolować i analizować na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *