Za nami pierwsze zawody z cyklu FintechRace GP Warszawa 2020

dodał Tomasz Rafalski
0 komentarzy

W dniu 30 lipca na torze kartingowym na Stadionie Narodowym odbyło się pierwsze spotkanie w ramach gokartowej rywalizacji fintechowców, czyli FintechRace 2020LoanMagazine GP Warszawa.

LoanMagazine GP Warszawa

Na starcie wyścigu stanęło 14 zawodników, przystępując do rywalizacji o miano najszybszego.

Organizatorzy wydarzenia zapewnili uczestnikom sesję treningową, czyli zapoznanie się z torem. Następnie każdy z zawodników walczył o jak najszybszy czas okrążenia, aby znaleźć się w wyścigu finałowym.

Do wyścigu finałowego awansowało 6 zawodników z najlepszymi czasami okrążenia.

W tym dniu nie znalazł dla siebie konkurenta mogącego jeździć szybciej i bezwzględnie wygrał zawody zdobywając najszybsze czasy okrążenia zarówno w sesji treningowej, jak również w jeździe na czas. Następnie startując z pierwszego pola startowego pewnie wygrał cały wyścig. Mowa tutaj o Marcinie Porębskim, który reprezentował barwy teamu Loando.

Drugie miejsce zajął Rafał Tomkowicz – Sfera Finansów, a na trzecim stopniu podium stanął Bartłomiej Pataląg, reprezentujący team Loando.

Tym samym w kategorii drużynowej zawody wygrał team Loando wyprzedzając kolejno drużyny Sfera Finansów oraz TideSoftware.

W kategorii kobiet zwyciężczynią została Wiktoria Przeworska, reprezentująca Kancelarią Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski.

Następne spotkanie we Wrocławiu

Cykl rywalizacji gokartowej fintechowców zakłada comiesięczne spotkania w różnych miastach Polski. Kolejne zawody na które zapraszamy odbędą się 27 sierpnia we Wrocławiu. Wszelkie szczegóły i zapisy na stronie www.fintechrace.pl

24 września zaś rywalizacja znowu przeniesie się do miasta Warszawy.