Profimo

dodał Martyna Sarniak
0 komentarzy
profimo screen ze strony

Profimo to brand należący do znanej marki Prometeusz Finanse, która działa na polskim rynku już od 2005 roku i cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. Firma posiada 29 oddziałów na terenie całego kraju, a z jej usług skorzystało już ponad 150 000 konsumentów.

Profimo – Oferta

Marka w swojej ofercie posiada pożyczki ratalne w wysokości od 1000 do 2500 zł. Niezależnie od kwoty zobowiązania jego spłata rozłożona jest zawsze na 18 rat. Marka oferuje również pożyczki samochodowe w wysokości od 3000 do nawet 20 000 zł. Ich spłatę można w wygodny sposób dopasować do swoich potrzeb, a czas kredytowania to od 24 do 36 rat.

Profimo – Formalności

Proces ubiegania się o pożyczkę należy rozpocząć od wyboru kwoty zobowiązania i terminu jego spłaty. Następnie należy wypełnić prosty wniosek i dokonać weryfikacji, logując się na swój rachunek bankowy poprzez system Kontomatik.

Wówczas klientowi zostaje przedstawiona umowa pożyczki, którą może zaakceptować lub nie. Jeśli zgadzasz się na proponowane warunki, pożyczka zostanie wypłacona na Twój rachunek bankowy. W przypadku odmowy ponowne ubieganie się o pożyczkę jest możliwe dopiero po 90 dniach.

Profimo – Opinie

Marka należy do popularnej firmy działającej na polskim rynku pozabankowym już od 2005 roku. Jej właściciel, Prometeusz Finanse, cieszy się ogromnym zaufaniem i dobrą opinią wśród polskich konsumentów.

Podobne wpisy

Zamieść komentarz