Od teraz przy każdej spłaconej terminowo pożyczce klient marki SuperGrosz otrzymuje prezent w wysokości 150 zł. Promocja SuperGrosza dotyczy wyłącznie pożyczek w kwocie do 3000 zł na 6-12 rat. 

SuperGrosz oferuje zobowiązania w kwocie od 1000 do 15 000 zł, które można rozłożyć na wybraną przez siebie liczbę rat. Klient ma możliwość wyboru między 4 a 48 równymi opłatami. Taka pożyczka to doskonałe rozwiązanie na nieprzewidziane wydatki, np. naprawę samochodu czy zakup nowej pralki. Dodatkowo SuperGrosz oferuje również możliwość podjęcia darmowej pierwszej pożyczki do 30 rat dla nowych klientów. Mogą oni skorzystać z bezpłatnej pożyczki pod warunkiem jednorazowej spłaty całego zobowiązania w ciągu 30 dni.

Dodatkowy zastrzyk gotówki

Nowa promocja SuperGrosza umożliwia zdobycie aż 150 zł do wydania na własne potrzeby. Dotyczy ona wyłącznie pożyczek rozłożonych na okres od 6 do 12 rat w kwocie maksymalnej do 3000 zł. Warunkiem otrzymania dodatkowych środków jest terminowa spłata całego zobowiązania. Pieniądze zostają przelane na konto klienta w ciągu 7 dni od daty całkowitej spłaty zobowiązania.

Warto wspomnieć, że każdy klient SuperGrosza może skorzystać z promocji i otrzymać nadprogramową gotówkę tylko jeden raz. Niestety z promocji wyłączni zostali klienci, którzy zdecydują się na wcześniejszą spłatę pożyczki w całości lub w części.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *