Ocena redakcji

83
23 Ocen
Obsługa klienta 83%
Formalności 82%
Akceptowalność 86%
Szybkość 80%
Intuicyjna obsługa strony 88%

Właścicielem marki Ofin.pl jest spółka Sfera-Finansów SA, wydawca grupy serwisów internetowych poświęconej tematyce związanej z finansami osobistymi.

Ofin.pl – mikropożyczka online

Ofin.pl należał do spółki Sfera Finansów SA, wydawcy grupy serwisów internetowych podejmujących temat finansów osobistych, bankowości i pożyczek pozabankowych. Obecnie właścicielem serwisu ofin.pl jest Grupa Loando. W ofercie Ofin.pl znajdziemy mikropożyczki online w kwocie od 100 do 1 500 zł, na których spłatę mamy 15, 30 lub 60 dni. Marka jest pośrednikiem Ferratum Banku (firmy wchodzącej w skład Ferratum Group), który jest jednym z największych dostawców oferujących krótkoterminowe pożyczki w Europie. Rola pośrednika sprawia, że Ofin.pl nie udziela pożyczek osobom, które równocześnie mają zobowiązanie w Ekspres Kasa (należy do Ferratum Banku) i odwrotnie. Obowiązuje zasada – jeden klient, jedna pożyczka.

Weź Pożyczkę w Ofin

 

Ofin – formalności

Formalności przy ubieganiu się o pożyczkę od Ofin.pl ograniczone są do minimum. Wystarczy mieć pod ręką dowód osobisty, telefon oraz dostęp do bankowości internetowej. Po wybraniu kwoty i okresu spłaty, wypełniamy prosty wniosek online. Decyzja o przyznaniu lub nie pożyczki wysyłana jest SMS-em. Jeśli otrzymamy pozytywną odpowiedź, musimy zrobić przelew weryfikacyjny na kwotę 1 gr z naszego konta bankowego na jeden ze wskazanych przez firmę rachunków. W przypadku, gdy Ofin.pl przyzna nam niższą kwotę niż potrzebujemy, musimy odpowiedzieć SMS-em, że zgadzamy się na taką zmianę. Jeśli nie chcemy skorzystać z propozycji, nic nie robimy. Proces ubiegania się o pożyczkę automatycznie zostanie zakończony.

Wypełnij wniosek o pożyczkę Ofin

Ofin pożyczka za darmo

 

Ofin.pl darmowe pożyczki

Na nowych klientów czekają darmowe pożyczki, które maksymalnie mogą wynosić 1500 zł. Spłata zobowiązania może nastąpić w ciagu 15, 30 lub 60 dni. Przy najdłuższym okresie spłata rozłożona jest na 2 raty miesięczne (płatne co 30 dni). Oferta nie jest dostępna dla osób, które wcześniej skorzystały z usług Ekspres Kasa.

Jak wziąć pożyczkę Ofin

W celu wzięcia pożyczki należy wejść na stronę internetową marki i wybrać kwotę zobowiązania, o jakie chcemy się ubiegać. Wówczas porównywarka zaproponuje nam najlepsze oferty pożyczek online, z których w prosty i szybki sposób możemy wybrać tę najlepiej odpowiadającą naszym potrzebom finansowym. Przy wybranej przez siebie ofercie należy kliknąć przycisk „Złóż wniosek”, a następnie wypełnić prosty formularz. Już kilkanaście minut później możemy cieszyć się dodatkową gotówką na swoim koncie.

Wady i zalety Ofin

Marka umożliwia szybkie i wygodne odnalezienie najlepszych ofert chwilówek, pożyczek na raty i kart kredytowych. Warto również zaznaczyć, że Ofin.pl przyjmuje wnioski 24 godziny na dobę. Niestety sam proces rozpatrywania złożonych wniosków odbywa się wyłącznie w dni robocze oraz w soboty. Z kolei wnioski złożone w niedziele są rozpatrywane dopiero w poniedziałek.

Przykładowe koszty pożyczki Ofin

Ofin.pl to porównywarka finansowa. Koszt pożyczki zależy od oferty, którą wybierze klient.

Ofin.pl – opinie

Ofin.pl należy do grona firm pozabankowych posiadających certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine, co potwierdza to, że jest godnym zaufania i uczciwym pożyczkodawcą. Figuruje również wśród Firm Wiarygodnych Finansowo (certyfikaty wydaje BIG InfoMonitor), czyli jest rzetelna, solidna i opiera swoją działalność o zasady fair play. Marka doceniana jest za szybkość udzielenia pożyczek (pieniądze pojawiają się do godziny, gdy mamy konto w tym samym banku, co firma), przejrzyste zasady udzielania zobowiązań oraz prosty proces ubiegania się o dodatkowy zastrzyk pieniędzy. Po stronach minusów najczęściej wskazywany jest wysoki koszt całkowity pożyczki.

Ofin kontakt

Telefon kontaktowy: 585 004 307

50%
BNP Paribas Instytucja powstała już w 1975 roku jako Bank Gospodarki Żywnościowej. Obecną nazwę bank przyjął w 2019 roku w wyniku przejęcia przez Bank BGŻ BNP Paribas S.A. podstawowej części Raiffeisen Banku Polska S.A. Marki zostały wówczas ujednolicone pod wspólnym, globalnym mianem. W tej chwili bank specjalizuje się w segmencie …

72%
mBank mBank powstał w 2000 roku jako pierwszy całkowicie internetowy bank w Polsce i zarazem siódmy bank w naszym kraju, który zapewniał zdalny dostęp do rachunku przez internet i telefon. Instytucja świadczy szeroki wachlarz usług, w którym znajduje się nie tylko prowadzenie rachunków i wydawanie kart płatniczych, ale także udzielanie …

73%
Alior Bank Alior Bank to polski bank założony w 2008 roku, który swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wachlarz oferowanych przez niego usług jest niezwykle bogaty. Znajdziemy w nim nie tylko kredyty, lokaty i rachunki osobiste, ale także kantor walutowy. Do dyspozycji klientów oddany został również …

Bank PeKao To popularny bank z żubrem w logo, który działa na polskim rynku już od marca 1929 roku. Przez wiele lat instytucja ta przecierała szlaki polskiej bankowości. Jako pierwsza uruchomiła bankomat oraz wydała pierwszą kartę kredytową. Do tej pory jest jedną z najpopularniejszych instytucji finansowych w naszym kraju, a …

75%
Santander Santander Bank Polska S.A. est drugim pod względem wielkości aktywów bankiem w Polsce. Znak płomienia jest symbolem innowacyjności. Oznacza też wartości, jak: ciepłe relacje, bezpieczeństwo oraz pasję. Santander w Polsce to ponad 5 milionów klientów, 1760 bankomatów, ponad 12 tysięcy pracowników i blisko 740 placówek bankowych. Santander Bank Polska (dawniej BZ WBK) …

76%
Citi handlowy Citi Handlowy powstał z połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A., najstarszego komercyjnego banku w Polsce i Citibank (Poland) S.A. W marcu 2001 roku wśród instytucji finansowych w naszym kraju zaistniała marka Citi Handlowy. Stanowi ona integralną część grupy Citi – wiodącej globalnej instytucji finansowej, prowadzącej około 200 milionów rachunków …
3
Udostępnień
Google+

komentarzy 15

 1. Ewelinkaaaa
  25 lutego 2015 at 22:35

  Ofin.pl obsługuje Ferratum, nie sprawdzają KRD! Szczególnie polecam obsługe klienta online na stronie ofin.pl!

 2. Maria
  8 lipca 2015 at 22:02

  Korzystalam z ofin.pl szybko, dobra obsluga. Mialam problem z internetem to pomogli mi wszystko zalatwic przez telefon. Ofin godny polecenia

 3. Dżony
  13 lipca 2015 at 12:24

  Bardzo dobra oferta, miła obsługa, kasa szypko na koncie. Nie mam uwag i polceam!

 4. Tadeusz
  14 lipca 2015 at 16:54

  Udało się wszystko załatwić, chociaż przydzielono mi mniejszą kwotę. Bardzo miła Pani na komunikatorze.

 5. Agnes90
  22 lipca 2015 at 20:12

  hej! ja bralam pozyczke w ofin i jestem zadowolona. wszystko bylo okej, zadnych haczykow, nie naciagaja 😉 zreszta pierwsza pozyczka za darmo wiec super!

 6. Miro
  26 lipca 2015 at 19:00

  Też korzystałem z pożyczki w ofin. Moja opinia nie może być inna jak pozytywna. Dlaczego? Bo wszystko załatwili szybko i profesjonalnie. Do tego mają chyba najlepsza stronę www wsród wszystkich firm pożyczkowych.

 7. Dominika
  5 sierpnia 2015 at 14:59

  Wszystko poszło bardzo sprawnie, nawet szybciej niż napisali. pierwsza pożyczka darmowa jest bardzo wysoka, więc nie trzeba płacić żadnych dodatkowych kosztów. Ponadto świetna jest obsługa. Szczerze polecam!!!

 8. Mateusz
  13 sierpnia 2015 at 16:20

  Bardzo dobra firma! Cała procedura poszła bardzo szybko, zwłaszcza, że mają konto w moim banku. Wszystkie informacje dostawałem smsem na bieżąco i dodatkowo Pani z obsługi szybko odpowiedziała na moje pytania. Ważne jest, że pierwsza pożyczka jest darmowa. Serdecznie polecam!!!

 9. Urszula
  28 sierpnia 2015 at 15:17

  Wszystko poszło szybko, jasno i czytelnie. Faktycznie pierwsza pożyczka jest darmowa, nie ma tu żadnej ściemy. Wniosek i decyzja poszły bardzo szybko i sprawnie, po 15 minutach dostałam odpowiedź pozytywną. Konto mam w BZ WBK, więc pieniądze były chyba jeszcze szybciej. Trochę mało informacji na stronie, np. o przedłużeniu, które jest możliwe, trzeba grzebać w regulaminach.

 10. Robert
  3 września 2015 at 15:41

  Dla mnie bomba. W zasadzie po godzinie od złożenia wniosku miałem już pieniądze na koncie i to przy pierwszej pożyczce. Więc to super opcja dla tych, co potrzebują szybkiej kaski. Polecam wszystkim!

 11. Ofinka
  9 września 2015 at 16:05

  Jak pożyczka to tylko w Ofin. Teraz jest wszystko umiem i rozumiem, więc sama załatwiam sobie pozyczkę, ale na początku bardzo pomagała mi Pani z komunikatora na stronie. Polecam serdecznie, są bardzo uczciwi i konkretni.

 12. Zbyszek
  25 lutego 2016 at 13:54

  Ofin i pani Malina z Ofina… Nic dodac nic ująć. Serdecznie polecam

 13. kama
  16 marca 2016 at 22:03

  Ofin to jedna z najlepszych firm, z jaką miałam doczynienia. Tak jak jaest na ofin.pl – tak wszystko zgadza się w rzeczywistości. można śmiało polecać.

 14. Wiktoria
  29 lipca 2016 at 14:40

  Szybko, mało papierów, miła obsługa klienta… rewelacja! Polecam wszystkim 😀

 15. Tylip
  27 lutego 2017 at 20:07

  szybko i bez problemów – tylko brać pożyczki w ofin