Ovais Siddiqui nie jest już prezesem zarządu Aasa Polska. Mężczyzna został zastąpiony rzez Kimmo Rytkönena, jednego ze współzałożycieli Grupy Aasa.

Obowiązki Ovaisa Siddiqui, który od kwietnia 2017 roku był prezesem Aasa Polska, przejął Kimmo Rytkönen w połowie zeszłego tygodnia. To jednak tylko tymczasowe zastępstwo, które potrwa do czasu wyłonienia nowej osoby na to stanowisko.

Siddiqui przyczynił się do umocnienia firmy na pozycji jednego z liderów sektora pożyczek ratalnych w Polsce. Pod jego kierownictwem Aasa osiągnęła rekordowe wyniki. Wprowadził ją też do grona partnerów strategicznych Forum Odpowiedzialnego Biznesu i dołożył swoją cegiełkę do podpisania Karty Różnorodności. To między innymi dzięki jego wysiłkom w rozwój firmy, Aasa Polska otrzymała wiele nagród branżowych.

Ovais Siddiqui zostawia firmę w dobrych rękach

Kimmo Rytkönen jednocześnie pełni funkcję CEO oraz członka zarządu Aasa Global. Ma on ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi podmiotami z sektora finansowego. Jest doskonale rozeznany w rynku polskim oraz wszelkich działaniach podejmowanych przez Aasa Global w regionie CEE i Skandynawii.

 

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.