Polski Związek Instytucji Pożyczkowych oraz Loan Magazine – organizatorzy Polskiego Kongresu Pożyczkowego informują, że nowym planowanym terminem konferencji jest wiosna 2022 roku.

  • Organizatorzy Polskiego Kongresu Pożyczkowego informują o przeniesieniu wydarzenia na wiosnę 2022 roku. Dokładna data zostanie podana w ciągu najbliższych kilku tygodni.
  • Zmiana terminu wynika z panujących obostrzeń dla wydarzeń o tak dużej skali
    i przyjętej stacjonarnej formuły wydarzenia.
  • Organizatorom zależy na zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa uczestników oraz wysokiej jakości merytorycznej wydarzenia.
  • Tegoroczna Gala Finałowa Loan Magazine odbędzie się 10 czerwca
    we Wrocławiu – Polski Związek Instytucji Pożyczkowych jest partnerem strategicznym wydarzenia.

Polski Kongres Pożyczkowy

Polski Kongres Pożyczkowy to konferencja o dużej skali tworzona z myślą o całej branży pożyczkowej. Z uwagi na dużą przewidywaną liczbę gości i przyjętą formułę stacjonarnego spotkania – organizacja Polskiego Kongresu Pożyczkowego zostanie przeniesiona
na późniejszy termin.

Pierwotnie Polski Kongres Pożyczkowy miał odbyć się w I połowie 2021 roku wraz z uroczystym rozdaniem nagród Loan Magazine Awards. Z uwagi na panujące obostrzenia i zamiar zapewnienia maksymalnego poziomu komfortu i bezpieczeństwa, organizatorzy podjęli decyzję o przesunięciu terminu Kongresu na początek 2022 roku.

Natomiast tegoroczna Gala Finałowa Loan Magazine Awards, podczas której odbędzie się uroczyste rozdanie statuetek dla laureatów TOP50 Managers of Loan Market in Poland odbędzie się 10 czerwca 2021 roku we Wrocławiu. Polski Związek Instytucji Pożyczkowych
jest partnerem strategicznym wydarzenia.

Jarosław Ryba

Skala i rozmach Polskiego Kongresu Pożyczkowego wymaga właściwej oprawy. W obecnych warunkach tzn. wciąż panujących obostrzeń i niepewności związanej z rozwojem sytuacji pandemicznej organizacja Polskiego Kongresu Pożyczkowego w planowanej formule nie byłaby możliwa. Z tego względu podjęliśmy decyzję o przeniesieniu imprezy na kolejny sezon, tj. wiosnę 2021 roku. Mamy nadzieję, że do tego czasu zagrożenia wynikające z pandemii koronawirusa i ograniczenia organizacyjne dla tak dużych wydarzeń wygasną, a cała branża pożyczkowa i ekosystem consumer finance będzie mógł się spotkać i omówić kierunki rozwoju sektorastwierdza Jarosław Ryba, prezes Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, partner strategiczny Gali Loan Magazine Awards 2021.

Rafał Tomkowicz

Ograniczenia pandemiczne uniemożliwiły nam wspólną organizację Polskiego Kongresu Pożyczkowego i Gali Loan Magazine w pierwszej połowie 2021 roku. Gala Loan Magazine odbędzie się jako osobne wydarzenie. Cieszę się, że Polski Związek Instytucji Pożyczkowych jest partnerem strategicznym uroczystości. A już wiosną 2022 roku spotkamy się na wspólnym wydarzeniu, którego rozmach miło Państwa zaskoczy – zarówno merytorycznie, jak i w warstwie atrakcji, które dla Państwa planujemy zorganizowaćstwierdza Rafał Tomkowicz, redaktor naczelny Loan Magazine, współorganizator Polskiego Kongresu Pożyczkowego.

O Polskim Kongresie Pożyczkowym

Polski Kongres Pożyczkowy – konferencja organizowana przez Polski Związek Instytucji Pożyczkowych oraz wydawcę Loan Magazine Awards, to stacjonarne wydarzenie dużego formatu przewidziane dla przedstawicieli branży pożyczkowej i consumer finance
oraz przedstawicieli ekosystemu lendtech & fintech. Pierwsza edycja planowana jest już
na wiosnę 2022 roku. Program merytoryczny wydarzenia uwzględniać będzie najnowsze trendy technologiczne, aktualne wyzwania biznesowe i prawne oraz prezentacje najlepszych praktyk i rozwiązań branżowych.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *