Ocena redakcji

83
12 Ocen
obsługa klienta 81%
formalności 80%
szybkość 88%
intuicyjna obsługa strony 87%
przyznawalność 80%

Marka Bocian Pożyczki buduje swoją pozycję na rynku finansowym od ponad 17 lat, a dokładniej od 2000 roku.

Bocian Pożyczki należy do spółki EVEREST FINANSE z siedzibą w Poznaniu. Firma działa na terenie całego kraju w zakresie udzielania pożyczek pieniężnych z usługą terenowej obsługi pożyczki za pośrednictwem Doradcy Klienta w domu zainteresowanego.

Bocian Pożyczki – Oferta

Marka oferuje pożyczki w wysokości od 600 zł w dogodnych okresach spłaty 35, 44 oraz 52 tygodnie. Pożyczka dla nowych Klientów dostępna jest natomiast na okres 35 tygodni. Pożyczkobiorcy mają możliwość ubiegania się o wsparcie finansowe, natomiast kwota takiego zobowiązania każdorazowo ustalana jest indywidualnie z Klientem.

Bocian pożyczki

Środki pieniężne i/lub kartę przedpłaconą otrzymujesz natychmiast po podpisaniu umowy, a cotygodniowe raty odbiera od Ciebie Doradca Klienta w umówionych terminach.

Bocian Pożyczki – Formalności

Pożyczki udzielane są osobom od 18 do 75 roku życia, posiadającym stałe zameldowanie poświadczone wpisem w dokumencie tożsamości oraz mającym stałe źródło dochodu (pensja, renta lub emerytura). Takie wsparcie finansowe oferowane jest również rolnikom.

By otrzymać pożyczkę wystarczy zamówić kontakt wpisując kwotę o jaką chcemy wnioskować bądź ratę tygodniową lub zadzwonić na Infolinię – pod numerem tel. 600-100-100. Przed podpisaniem Umowy wspólnie z Doradcą ustalasz optymalną kwotę pożyczki oraz dzień tygodnia i godzinę cotygodniowych wizyt, podczas których Doradca Klienta będzie odbierał raty. Spłata zaciągniętego zobowiązania rozpoczyna się w ciągu 7 dni od otrzymania pieniędzy. Wszystkie płatności dokonywane przez Ciebie zapisywane są na Karcie Spłat Klienta. W przypadku problemów ze spłatą należności zobowiązani jesteśmy skontaktować się z przedstawicielem firmy, który zaproponuje nam odpowiednie rozwiązanie.

Jak wziąć pożyczkę Bocian Pożyczki

Pożyczki tej marki to zobowiązania z obsługą w domu. Oznacza to, że w celu podjęcia zobowiązania musisz umówić się na spotkanie z doradcą klienta. Możesz tego dokonać dzwoniąc na infolinię lub pozostawiając swoje dane w specjalnym formularzu na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Wady i zalety Bocian Pożyczki

Drobnym minusem oferty jest to, że do złożenia wniosku o pożyczkę wymagane jest zaświadczenie o dochodach (dla osób z umową o pracę) lub decyzja o przyznaniu świadczenia (w przypadku emerytów i rencistów). Ten wymóg może stanowić uciążliwą formalność dla niektórych pożyczkodawców. W minusach należy również wspomnieć o tym, że infolinia marki aktywna jest wyłącznie w dni robocze.

Największą zaletą oferty jest z kolei osobisty kontakt z doradcą klienta. Dzięki temu pożyczkobiorca może dopytać go o wszelkie niejasności czy niezrozumiałe zapisy w umowie. Ponadto gotówka jest wypłacana w domu klienta, dzięki czemu nie musi on oczekiwać na przelew czy samodzielnie fatygować się do placówki.

Przykładowe koszty pożyczki Bocian Pożyczki

Zobowiązania tej marki to pożyczki z obsługą w domu. Wszelkie koszty z nimi związane poznasz w trakcie spotkania z doradcą klienta.

Bocian Pożyczki – Opinie

Misją firmy Bocian Pożyczki jest udzielanie wsparcia finansowego w najdogodniejszym dla Klienta miejscu, a więc w jego domu. Wszystko odbywa się przy miłej i fachowej obsłudze, ponieważ podstawowym celem Marki jest zadowolenie Klienta oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie. Atutem jest szybka decyzja oraz minimum formalności. Pożyczki udzielane są osobom fizycznym na dowolnie wybrany cel, bez zbędnych formalności i ukrytych opłat.

Bocian Pożyczki kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: 600 100 100

Zobacz też pożyczki pod zastaw

2
Udostępnień
Google+

komentarze 4

 1. Marcin
  19 lutego 2017 at 14:10 — Odpowiedz

  korzystałem z usług bocian pożyczki, brałem pożyczkę, którą udzielił mi doradca w domu. super opcja – polecam!

 2. 22 lutego 2017 at 22:41 — Odpowiedz

  potrzebujesz siana, zadzwoń do bociana – to hasło na stałe wpisze się w annały polskiego rynku pożyczkowego

 3. mighjk
  23 lutego 2017 at 21:12 — Odpowiedz

  nie polecam … odsetki mega wysokie, jeszcze podjeżdżają do pracy tymi samochodami bocian pożyczki

 4. Fin
  2 kwietnia 2017 at 20:52 — Odpowiedz

  Szukać pomocy finansowej, aby zwrócić uwagę na rozwój zasobów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *