Pożyczka od SMARTpożyczka

dodał Sylwia Stwora
24 komentarze

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: button Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: button Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: infobox Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: posts Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Smartpożyczka – pożyczka przez internet lub SMS-a

Smartpożyczka to młody, dynamicznie rozwijający się serwis obecny na polskim rynku od czerwca 2014 roku. Mimo krótkiego okresu funkcjonowania już zdołał zyskać stałe grono lojalnych klientów. Firma należy do międzynarodowej spółki Mała Pożyczka Sp. z o.o. SmartPożyczka specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek przez internet lub SMS-a.

Smart pożyczka na dowód

[button style='green' url='http://loanmagazine.pl/smartpozyczka-chwilowki' icon='iconic-ok']Weź Pożyczkę w Smartpożyczka[/button]

 

Smartpożyczka – formalności

Z oferty firmy pożyczkowej mogą skorzystać osoby, które ukończyły 21 lat, ale nie mają więcej niż 70 lat. Nowi klienci mają możliwość pożyczenia do 1000 zł za darmo na okres od 10 do 30 dni. Wysokość kolejnej pożyczki zależy od tego, ile zobowiązań do tej pory terminowo uregulowaliśmy. Druga pożyczka może wynosić do 1000 zł, trzecia i czwarta do 1500 zł, piąta i szósta do 2000 zł, a 7. i każda kolejna do 3000 zł.

Do poprawnej aplikacji konieczny będzie dowód osobisty i telefon komórkowy. Proces ubiegania się o pożyczkę zaczynamy od zarejestrowania się w systemie Smartpożyczki. W tym celu musimy wypełnić prosty wniosek. Po zakończeniu rejestracji, musimy zalogować się na utworzone konto (login to PESEL, a hasło – ciąg znaków wskazany przez pożyczkodawcę) i zmienić hasło tymczasowe na swoje. Następnie wybieramy kwotę i okres spłaty pożyczki i zatwierdzamy wybraną opcję, naciskając przycisk POTWIERDZAM. Niezbędne jest też przelanie tzw. opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 gr ze swojego konta bankowego na rachunek pożyczkodawcy.

[button style='red' url='http://loanmagazine.pl/smartpozyczka-chwilowki']Wypełnij wniosek o pożyczkę Smartpożyczka[/button]

Smartpożyczka – program lojalnościowy

Terminowa spłata pierwszych dwóch pożyczek otwiera drogę nie tylko do wyższych kwot, ale również upoważnia do skorzystania z rabatów. Przy 3. i 4. zobowiązaniu zyskujemy status Srebrnego Klienta, dzięki czemu otrzymujemy 10 proc. zniżki na pożyczkę. Jeśli to nasze 5. lub 6. zobowiązanie, będzie ono tańsze o 15 proc. (Złoty Klient). Natomiast przy 7. i następnej pożyczce, jako VIP Klient, całkowity koszt należności zostanie obniżony o 20 proc.

Jak wziąć pożyczkę Smartpożyczka

Chęć podjęcia SMARTpożyczki wiąże się z koniecznością wypełnienia prostego wniosku na stronie internetowej marki. Należy w nim zaznaczyć preferowaną przez siebie kwotę zobowiązania oraz podać swój numer telefonu i podstawowe dane osobowe. Cały proces podejmowania pożyczki odbywa się online, a wniosek można złożyć o każdej porze dnia i nocy za pomocą dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu.

Wady i zalety Smartpożyczka

Niewątpliwą zaletą tej marki są jej elastyczne oczekiwania wobec potencjalnego pożyczkobiorcy. Jako jedna z nielicznych firm pożyczkowych na rynku Smartpożyczka udziela zobowiązań już od 19. roku życia. To pożyczki bez zbędnych formalności, dzięki czemu czas oczekiwania na gotówkę skrócony został do minimum.

Niestety pożyczki tej marki to zobowiązania krótkoterminowe, które można podjąć maksymalnie na 30 dni. Za minus może być postrzegane także surowe ograniczenie kwotowe. Po maksymalną pożyczkę w wysokości 8000 zł klient może sięgnąć dopiero w chwili podejmowania ósmej pożyczki tej marki.

Przykładowe koszty pożyczki Smartpożyczka

[infobox]Reprezentatywny przykład pożyczki internetowej na dzień 09.04.2020 r.: Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł. Pierwsza pożyczka wybrana na okres 30 dni na 1000 zł kosztuje zaledwie 161,51 zł. Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 518.18%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do spłaty 1161,51 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) stałe oprocentowanie wynosi 8%, całkowity koszt 161,51 zł, w tym Prowizja 154,93 zł, odsetki kapitałowe 6,58 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni.[/infobox]

Smartpożyczka opinie

Klientami Smartpożyczki są głównie ludzie młodzi, dlatego, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, firma stworzyła mobilną wersję strony, dzięki czemu bez problemu można ubiegać się o pożyczkę z poziomu telefonu komórkowego lub tableta. Drugim wygodnym sposobem podreperowania stanu domowych finansów jest wzięcie pożyczki przez SMS-a. Pozytywne opinie o Smartpożyczce dotyczą nie tylko dużej mobilności, ale również szybkiego dostępu do pieniędzy, rzetelnej obsługi, jasnych zasad pożyczania i rabatów dla stałych klientów. Wiarygodność marki potwierdza cerytfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine.

Smartpożyczka kontakt

Adres e-mail: 85 871 00 49

Telefon kontaktowy: [email protected]​​​​​​​

smartpożyczka - opinie o pożyczce

[posts layout='medium-2-col-3' order='latest_reviews'][/posts]

Podobne wpisy

24 komentarze

karol 26 lutego 2015 - 21:21

Smart jest spoko, szybciutko decyzja i kaska na koncie! Polecam Smart pożyczkę!

Ulrich 27 lutego 2015 - 15:46

Pożyczka w Smart jak najbardziej na plus! Zero ukrytych opłat, jasny regulamin, miła obsługa. Polecam Smart.

Aurelia 4 marca 2015 - 20:43

pożyczka jak każda inna, czyli ino brać 😉

Marta 13 lipca 2015 - 14:26

Wyslalam wniosek smesem i wszystko poszlo w miare sprawnie, dostalam pierwsza darmowa 600zl. polecam!

Daria 3 sierpnia 2015 - 13:30

Wszystko sprawnie, naprawdę polecam!!!

mar0sWWA 13 sierpnia 2015 - 01:22

brale m pozyczke u nich. sa okej jesli ktos nie lubie gadac na infoliniach ani nic. mi akurat pasowala porzyczka przez smsa tylko troche niska kwota pierwszej pozyczki ;/ ale wiadomo nie ma nic za darmo

Paulina 26 sierpnia 2015 - 14:41

Bardzo ciekawa oferta. Pierwsza jest za darmo co zachęca do wzięcia pożyczki. Wnioski są bardzo wygodne, dostępne na urządzeniach mobilnych. Wszystko można załatwić bardzo szybko i bezporblemowo, oferta jest jasna. Lubię korzystać z ich aplikacji mobilnej.

Maryla 3 września 2015 - 15:56

Oferta trochę mało elastyczna, ale z drugiej strony wiarygodna. Na razie korzystałam tylko z pierwszej darmowej pożyczki. Wszystko poszło sprawnie, kwota mi pasowała, nie potrzebowałam więcej. Jak będę kolejny raz w potrzebie to na pewno wrócę.

Sławomir 15 września 2015 - 16:22

Jestem stałym klientem tej firmy, ponieważ uważam ich za wiarygodnych pożyczkodawców. Dzięki programowi lojalnościowemu mam atrakcyjne znizki. Nigdy nie miałem problemów z obsługą ani udzieleniem pożyczki. Serdecznie polecam osobom, które potrzebują zastrzyku gotówki.

Kornelia 25 lutego 2016 - 11:36

Korzystałam z pożyczki w smart pożyczka i jestem zadowolona z ich obsługi. Miła pani na infolinii, odpowiedziała na szereg moich pytań. Pieniądze miałam w tym samym dniu w portfelu.

Krzysztof 9 czerwca 2016 - 14:04

Smart pożyczka jest OK. Miła kobitka na infolinii i szybko uporali się z formalnościami.

Antek12 27 lipca 2016 - 12:57

Smartpożyczki to przede wszystkim mało formalności. Kasa szybko przeszła na konto. Zdecydowanie na tak.

Komentarze są wyłączone