Ocena redakcji

79
4 Ocen
Obsługa klienta 90%
Formalności 78%
Akceptowalność 50%
Szybkość 89%
Intuicyjna obsługa strony 90%

Takto Finanse to pożyczkodawca, który dba o dobroswojego klienta i bierze pod uwagę jego rzeczywiste możliwości finansowe.

TAKTO Finanse to pożyczkodawca od wielu lat związany z finansami i bankowością. Lata doświadczenia zgromadzone podczas działania w tym sektorze zaowocowały wypracowaniem ludzkiego podejścia do klienta i umiejętności wczucia się w jego sytuację. Pożyczka w tej instytucji finansowej oparta jest na uczciwych i przejrzystych zasadach, zrozumiałych dla każdego klienta.

TAKTO – oferta

Firma udziela pożyczek w wysokości od 500 do nawet 25 000 zł na okres od pół roku do 36 miesięcy. Całkowite dopasowanie zobowiązania finansowego do swoich potrzeb umożliwiają suwaki umieszczone na stronie internetowej pożyczkodawcy, na których wybieramy okres kredytowania i kwotę, która nas interesuje. Od razu uzyskujemy także informacje na temat wysokości miesięcznej raty, a także całkowitego kosztu pożyczki. Wybrana przez nas rata jest stała i przez cały okres trwania pożyczki pozostaje niezmienna.

TAKTO Finanse – formalności

Marka szczyci się tym, że nie ocenia klienta w sposób powierzchowny, a przy podejmowaniu decyzji o przyznaniu pożyczki bierze pod uwagę jego prawdziwą sytuację, a nie tylko oficjalną zdolność kredytową. TAKTO akceptuje różne źródła dochodu, na przykład tzw. umowy śmieciowe, renty czy emerytury. Umowa z pożyczkodawcą zawierana jest przez telefon lub przez kuriera, dlatego proces podejmowania zobowiązania finansowego nie wymaga nawet wyjścia z domu. Pieniądze na koncie otrzymujemy natomiast nawet w 48 godzin po złożeniu wniosku.

TAKTO Finanse – opinie

Dzięki przejrzystości i wygodzie procesu podejmowania pożyczki, a także możliwości dostosowania zobowiązania dokładnie do swoich potrzeb, marka TAKTO Finanse cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami wśród klientów. Firma postrzegana jest jako przyjazna dla konsumentów, a wśród jej zalet wymieniane są przede wszystkim uczciwość, szybkość oraz łatwość podjęcia zobowiązania. Marka może pochwalić się także dużym zaufaniem wśród klientów, którzy chętnie polecają ją swoim znajomym.

 

Takto finanse

1
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *