Ocena redakcji

85
5 Ocen
Obsługa klienta 90%
Formalności 85%
Akceptowalność 85%
Szybkość 86%
Intuicyjna obsługa strony 82%

Via SMS w Polsce działa od 2011 roku oferując pożyczki do 3000 zł na 30 dni.

Via SMS – pożyczki przez internet

Via SMS należy do międzynarodowej grupy finansowej Via SMS Group, specjalizującej się w szybkich pożyczkach internetowych. W Polsce działa od 2011 roku oferując pożyczki do 3000 zł na 30 dni. Marka, za którą kryje się zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem w branży finansowej oraz informatycznej, umiejętnie wykorzystuje nowoczesne osiągnięcia technologiczne oraz dba o najwyższą jakość obsługi klienta, co pozwoliło jej osiągnąć wysoką i stabilną pozycję wśród firm pożyczkowych na polskim rynku.
Via SMS chwilówki przez telefon

Weź Pożyczkę w Via SMS

Via SMS – formalności

Aby skorzystać z oferty pożyczki od ViaSMS, trzeba mieścić się w przedziale wiekowym 20-65 lat oraz nie mieć negatywnej historii kredytowej. Po wybraniu kwoty i okresu spłaty na kalkulatorze dostępnym na stronie pożyczkodawcy, klikamy przycisk „Weź pożyczkę” i przechodzimy do wypełnienia wniosku. Po jego wysłaniu, otrzymamy SMS z kodem, który należy wprowadzić w okienko na stronie internetowej. Należy też przesłać 1 grosz opłaty rejestracyjnej ze swojego konta bankowego, wpisując w tytule przelewu „Potwierdzam upoważnienie VIASMS PL do zapytań w bazach informacji gospodarczych, ID [numer Klienta]”. Jeżeli mamy rachunek w tym samym banku co ViaSMS (m.in. mBank, Alior Bank Pekao, PKO BP0, to pożyczkę otrzymamy do godziny. Pierwsza pożyczka może maksymalnie wynosić 1000 zł. Po 7 dniach od jej spłaty, można złożyć kolejny wniosek o wyższą kwotę – do 1500 zł. Trzeci pożyczka może opiewać na 2000 zł, czwarta – na 2500 zł, a dopiero piąta i kolejna – na 3000 zł. Co więcej, jeśli nie zachowamy tygodniowego odstępu między dwoma zobowiązaniami, wówczas możemy dostać jedynie do 500 zł.

Wypełnij wniosek o pożyczkę VIA SMS

Via SMS – promocje

Via SMS oferuje swoim klientom kilka promocji. Pierwsza to darmowa pożyczka do 1000 zł dla nowych klientów. Druga dotyczy skutecznego polecania pożyczki znajomym i bliskim – w ramach promocji „Zaproś znajomych” za każde zobowiązanie zaciągnięte z naszą pomocą, można otrzymać 50 zł. Z kolei w środy firma udziela rabatów na zaciągniętą pożyczkę.

Jak wziąć pożyczkę Via SMS

Aby podjąć pożyczkę tej marki, należy wejść na jej stronę internetową i na specjalnym kalkulatorze wybrać preferowaną kwotę zobowiązania. Następnie wystarczy wypełnić krótki formularz, w którym należy podać swoje dane osobowe. Osoby pożyczające po raz pierwszy muszą również zweryfikować swój rachunek bankowy.

Wady i zalety Via SMS

Do minusów marki należy ograniczenie kwotowe pożyczek dla nowych klientów. Przy pierwszym zobowiązaniu mogą oni pożyczyć maksymalnie 1500 zł. Warto również dodać, że o kolejną pożyczkę tej marki mogą ubiegać się dopiero po spłacie poprzedniego zobowiązania.

Ogromną zaletą tej oferty jest możliwość błyskawicznego i bezpłatnego zweryfikowania rachunku bankowego. W ten sposób znacznie skrócony został czas oczekiwania na gotówkę. Warto także dodać, że złożone wnioski rozpatrywane są w trybie 24/7.

Przykładowe koszty pożyczki Via SMS

Reprezentatywny przykład: Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł. Całkowita kwota pierwszej pożyczki 1500 zł; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie 0%; opłata przygotowawcza 0%; przy kolejnej pożyczce na 1500zł opłata za udzielenie pożyczki to 420,32 zł; całkowita kwota do spłaty 1920.32 zł; RRSO 1920%* (stan na dzień 21.02.2019).

*Przy założeniu terminowej spłaty pożyczki

Via SMS – opinie

Via SMS jest członkiem i jednym z założycieli Związku Firm Pożyczkowych oraz należy do grona odpowiedzialnych pożyczkodawców Loan Magazine. Marka szczegółowo weryfikuje zdolność kredytową osoby wnioskującej o pożyczkę, dzięki czemu jest w stanie zaoferować jej produkt, który nie niesie za sobą ryzyka nadmiernego zadłużenia. Potwierdzają to pozytywne opinie klientów. ViaSMS postrzegana jest jako firma godna zaufania. Po stronie plusów najczęściej wymienia się szybki dostęp do dodatkowych pieniędzy oraz pracę Biura Obsługi Klienta, które jest dostępne przez cały tydzień. Ciekawostką jest to, że firma prowadzi swój kantor internetowy. Wśród negatywnych opinii przeważają głosy o zbyt niskiej kwocie pierwszej pożyczki i dużej liczbie odrzucanych wniosków.

Via SMS kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: 22 483 53 88

via sms pożyczki

50%

BNP Paribas Instytucja powstała już w 1975 roku jako Bank Gospodarki Żywnościowej. Obecną nazwę bank przyjął w 2019 roku w wyniku przejęcia przez Bank BGŻ BNP Paribas S.A. podstawowej części Raiffeisen Banku Polska S.A. Marki zostały wówczas ujednolicone pod wspólnym, globalnym mianem. W tej chwili bank specjalizuje się w segmencie …
72%

mBank mBank powstał w 2000 roku jako pierwszy całkowicie internetowy bank w Polsce i zarazem siódmy bank w naszym kraju, który zapewniał zdalny dostęp do rachunku przez internet i telefon. Instytucja świadczy szeroki wachlarz usług, w którym znajduje się nie tylko prowadzenie rachunków i wydawanie kart płatniczych, ale także udzielanie …
73%

Alior Bank Alior Bank to polski bank założony w 2008 roku, który swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wachlarz oferowanych przez niego usług jest niezwykle bogaty. Znajdziemy w nim nie tylko kredyty, lokaty i rachunki osobiste, ale także kantor walutowy. Do dyspozycji klientów oddany został również …
0
Udostępnień
Google+

komentarze 23

 1. Gośka
  13 lipca 2015 at 14:23 — Odpowiedz

  Szybko dostałam pieniądze do Alior Bank i tylko grosz opłaty weryfikacyjnej. polecam

 2. Alka
  15 lipca 2015 at 10:30 — Odpowiedz

  Dość spore wymagania, ale udało się. Tylko trzeba przynajmniej tydzień czekać między jedna pożyczka a drugą :/

 3. Emil
  15 lipca 2015 at 17:21 — Odpowiedz

  Fajnie, wszystko zaatwiem przez sms. Polecam!

 4. M4rcin666
  22 lipca 2015 at 20:23 — Odpowiedz

  ogólnie wszystko spoko i polecam. troche niska kwota pierwszej pozyczki, ale mi starczylo akurat na remont lazienki 😉

 5. Magda
  24 lipca 2015 at 09:04 — Odpowiedz

  jak dla mnie spoko pożyczka

 6. Elwira
  3 sierpnia 2015 at 13:20 — Odpowiedz

  Wszystko poszło szybko, sprawnie i prosto. Polecam!

 7. Karolina
  3 sierpnia 2015 at 13:22 — Odpowiedz

  Szybko, łatwo i prosto. Polecam!!!

 8. Klient
  3 września 2015 at 15:25 — Odpowiedz

  Nie miałem żadnych problemów z uzyskaniem pożyczki, wszystko poszło sprawnie i szybko. Minusem na pewno jest dośc uboga oferta, niska kwota pierwszej pożyczki i brak darmowej. Uważam, że jest sporo firm z lepsza ofertą i równie sprawnych i rzetelnych.

 9. Kajo
  25 lutego 2016 at 11:27 — Odpowiedz

  Via sms udzieliła mi pożyczki bardzo błyskawicznie. Polecam bo miła obsługa, mało formalności.

 10. norman
  9 czerwca 2016 at 14:00 — Odpowiedz

  Brałem pożyczkę w Via SMS i jestem na tak. Szybko, sprawnie, bez kłopotów.

 11. Hubi62
  27 lipca 2016 at 12:50 — Odpowiedz

  Via SMS umożliwiło mi szybkie i komfortowe pożyczenie pieniędzy na nagłą potrzebę. Kasa szybko wpłynęła na konto. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *