Pożyczka online od Via SMS

dodał Sylwia Stwora
23 komentarze

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: button Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: button Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: infobox Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: posts Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Via SMS – pożyczki przez internet

Via SMS należy do międzynarodowej grupy finansowej Via SMS Group, specjalizującej się w szybkich pożyczkach internetowych. W Polsce działa od 2011 roku oferując pożyczki do 3000 zł na 30 dni. Marka, za którą kryje się zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem w branży finansowej oraz informatycznej, umiejętnie wykorzystuje nowoczesne osiągnięcia technologiczne oraz dba o najwyższą jakość obsługi klienta, co pozwoliło jej osiągnąć wysoką i stabilną pozycję wśród firm pożyczkowych na polskim rynku.
Via SMS chwilówki przez telefon

[button style='green' url='http://loanmagazine.pl/viasms-chwilowki' icon='iconic-ok' target='_blank' icon='iconic-ok']Weź Pożyczkę w Via SMS[/button]

Via SMS – formalności

Aby skorzystać z oferty pożyczki od ViaSMS, trzeba mieścić się w przedziale wiekowym 20-65 lat oraz nie mieć negatywnej historii kredytowej. Po wybraniu kwoty i okresu spłaty na kalkulatorze dostępnym na stronie pożyczkodawcy, klikamy przycisk “Weź pożyczkę” i przechodzimy do wypełnienia wniosku. Po jego wysłaniu, otrzymamy SMS z kodem, który należy wprowadzić w okienko na stronie internetowej. Należy też przesłać 1 grosz opłaty rejestracyjnej ze swojego konta bankowego, wpisując w tytule przelewu „Potwierdzam upoważnienie VIASMS PL do zapytań w bazach informacji gospodarczych, ID [numer Klienta]”. Jeżeli mamy rachunek w tym samym banku co ViaSMS (m.in. mBank, Alior Bank Pekao, PKO BP0, to pożyczkę otrzymamy do godziny. Pierwsza pożyczka może maksymalnie wynosić 1000 zł. Po 7 dniach od jej spłaty, można złożyć kolejny wniosek o wyższą kwotę – do 1500 zł. Trzeci pożyczka może opiewać na 2000 zł, czwarta – na 2500 zł, a dopiero piąta i kolejna – na 3000 zł. Co więcej, jeśli nie zachowamy tygodniowego odstępu między dwoma zobowiązaniami, wówczas możemy dostać jedynie do 500 zł.

[button style='red' url='http://loanmagazine.pl/viasms-chwilowki']Wypełnij wniosek o pożyczkę VIA SMS[/button]

Via SMS – promocje

Via SMS oferuje swoim klientom kilka promocji. Pierwsza to darmowa pożyczka do 1000 zł dla nowych klientów. Druga dotyczy skutecznego polecania pożyczki znajomym i bliskim – w ramach promocji „Zaproś znajomych” za każde zobowiązanie zaciągnięte z naszą pomocą, można otrzymać 50 zł. Z kolei w środy firma udziela rabatów na zaciągniętą pożyczkę.

Jak wziąć pożyczkę Via SMS

Aby podjąć pożyczkę tej marki, należy wejść na jej stronę internetową i na specjalnym kalkulatorze wybrać preferowaną kwotę zobowiązania. Następnie wystarczy wypełnić krótki formularz, w którym należy podać swoje dane osobowe. Osoby pożyczające po raz pierwszy muszą również zweryfikować swój rachunek bankowy.

Wady i zalety Via SMS

Do minusów marki należy ograniczenie kwotowe pożyczek dla nowych klientów. Przy pierwszym zobowiązaniu mogą oni pożyczyć maksymalnie 1500 zł. Warto również dodać, że o kolejną pożyczkę tej marki mogą ubiegać się dopiero po spłacie poprzedniego zobowiązania.

Ogromną zaletą tej oferty jest możliwość błyskawicznego i bezpłatnego zweryfikowania rachunku bankowego. W ten sposób znacznie skrócony został czas oczekiwania na gotówkę. Warto także dodać, że złożone wnioski rozpatrywane są w trybie 24/7.

Przykładowe koszty pożyczki Via SMS

[infobox] Reprezentatywny przykład: Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł. Całkowita kwota pierwszej pożyczki 1500 zł; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie 0%; opłata przygotowawcza 0%; przy kolejnej pożyczce na 1500zł opłata za udzielenie pożyczki to 420,32 zł; całkowita kwota do spłaty 1920.32 zł; RRSO 1920%* (stan na dzień 21.02.2019).

*Przy założeniu terminowej spłaty pożyczki

[/infobox]

Via SMS – opinie

Via SMS jest członkiem i jednym z założycieli Związku Firm Pożyczkowych oraz należy do grona odpowiedzialnych pożyczkodawców Loan Magazine. Marka szczegółowo weryfikuje zdolność kredytową osoby wnioskującej o pożyczkę, dzięki czemu jest w stanie zaoferować jej produkt, który nie niesie za sobą ryzyka nadmiernego zadłużenia. Potwierdzają to pozytywne opinie klientów. ViaSMS postrzegana jest jako firma godna zaufania. Po stronie plusów najczęściej wymienia się szybki dostęp do dodatkowych pieniędzy oraz pracę Biura Obsługi Klienta, które jest dostępne przez cały tydzień. Ciekawostką jest to, że firma prowadzi swój kantor internetowy. Wśród negatywnych opinii przeważają głosy o zbyt niskiej kwocie pierwszej pożyczki i dużej liczbie odrzucanych wniosków.

Via SMS kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: 22 483 53 88

via sms pożyczki

[posts count='3' layout='medium-1-col-3' order='latest_reviews'][/posts]

Podobne wpisy

23 komentarze

Gośka 13 lipca 2015 - 14:23

Szybko dostałam pieniądze do Alior Bank i tylko grosz opłaty weryfikacyjnej. polecam

Odpowiedz
Alka 15 lipca 2015 - 10:30

Dość spore wymagania, ale udało się. Tylko trzeba przynajmniej tydzień czekać między jedna pożyczka a drugą :/

Odpowiedz
Emil 15 lipca 2015 - 17:21

Fajnie, wszystko zaatwiem przez sms. Polecam!

Odpowiedz
M4rcin666 22 lipca 2015 - 20:23

ogólnie wszystko spoko i polecam. troche niska kwota pierwszej pozyczki, ale mi starczylo akurat na remont lazienki 😉

Odpowiedz
Magda 24 lipca 2015 - 09:04

jak dla mnie spoko pożyczka

Odpowiedz
Elwira 3 sierpnia 2015 - 13:20

Wszystko poszło szybko, sprawnie i prosto. Polecam!

Odpowiedz
Karolina 3 sierpnia 2015 - 13:22

Szybko, łatwo i prosto. Polecam!!!

Odpowiedz
Klient 3 września 2015 - 15:25

Nie miałem żadnych problemów z uzyskaniem pożyczki, wszystko poszło sprawnie i szybko. Minusem na pewno jest dośc uboga oferta, niska kwota pierwszej pożyczki i brak darmowej. Uważam, że jest sporo firm z lepsza ofertą i równie sprawnych i rzetelnych.

Odpowiedz
Kajo 25 lutego 2016 - 11:27

Via sms udzieliła mi pożyczki bardzo błyskawicznie. Polecam bo miła obsługa, mało formalności.

Odpowiedz
norman 9 czerwca 2016 - 14:00

Brałem pożyczkę w Via SMS i jestem na tak. Szybko, sprawnie, bez kłopotów.

Odpowiedz
Hubi62 27 lipca 2016 - 12:50

Via SMS umożliwiło mi szybkie i komfortowe pożyczenie pieniędzy na nagłą potrzebę. Kasa szybko wpłynęła na konto. Polecam.

Odpowiedz

Zamieść komentarz