Cinkciarz.pl udostępnia rozwiązanie, na które od lat czekali polscy konsumenci . W ofercie marki znalazła się wielowalutowa karta płatnicza.

Cinkciarz.pl udostępnia rozwiązanie, na które polscy konsumenci czekali od lat. W ofercie marki znalazła się wielowalutowa karta płatnicza w wersji zarówno wirtualnej, jak i tradycyjnego plastiku.

Wielowalutowa karta płatnicza od Cinkciarz.pl to karta do codziennych płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych. Można się nią posłużyć także do wypłat gotówki z bankomatów na całym świecie. To wygodna alternatywa dla zwyczajnych kart debetowych wydawanych przez banki. W dodatku produkt został uzupełniony o dedykowaną aplikację mobilną na Androida i iOS. Z jej poziomu można bez przeszkód zarządzać wszelkimi ustawieniami karty.

Ile kosztuje wielowalutowa karta płatnicza

Z okazji premiery jedyny koszt wiążący się z posiadaniem wielowalutowej karty płatniczej, czyli opłata za jej wydanie, wynosi dokładnie 0 zł. Cinkciarz stawia w tej kwestii na transparentność – korzystanie z plastiku ma być pozbawione stałych opłat czy nieoczekiwanych kosztów. Darmowe są płatności we wszystkich walutach i posiadanie 20 rachunków walutowych. Bezpłatne jest też doładowanie karty i przelew środków do swojego portfela walutowego, a nawet wypłaty z bankomatów na całym świecie.

Dlaczego warto

Wielowalutowa karta płatnicza od Cinkciarza umożliwia płatności w 160 walutach. Można się nią posługiwać wszędzie tam, gdzie są akceptowane karty Visa. Plastik zapewnia również dostęp do darmowych rachunków aż w aż 20 walutach, co pozwala oszczędzić na przewalutowaniu.

Mamy wieloletnie doświadczenie we wspieraniu i rozwijaniu nowych technologii w sektorze płatności oraz w pracy z fintechami – zarówno jako inwestor, jak i partner – wspierając firmy w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań. Pod wieloma względami to właśnie Visa może być postrzegana jako pierwszy fintech na świecie z ponad 60-letnią historią tworzenia innowacji płatniczych. W tym czasie zbudowaliśmy globalny ekosystem i zebraliśmy mnóstwo doświadczeń, którymi teraz chętnie dzielimy się, by pomagać branży i firmom takim jak Conotoxia i Cinkciarz.pl w ich dalszym rozwoju

– skomentował Sebastian Geldner, Head of Business Development, Central Eastern Europe, Visa.

Warto również wspomnieć, że polski fintech przy tworzeniu karty dołożył wszelkich starań, by korzystanie z niej było całkowicie bezpieczne. Z tego powodu oferuje unikalne rozwiązanie w postaci dwóch sald. Aby płacić kartą, należy najpierw zasilić swój portfel walutowy, a następnie przesunąć konkretną kwotę na kartę. Takie doładowanie odbywa się natychmiastowo. Dzięki temu już po kilku chwilach można korzystać ze swoich środków. Wszystkimi transakcjami oraz ustawieniami karty i płatnościami można zarządzać z poziomu intuicyjnej aplikacji mobilnej.

Elastyczna oferta

Wielowalutowa karta Cinkciarza jest dostępna w dwóch wariantach: fizycznej i wirtualnej. W promocji na start kartę fizyczną można zamówić całkowicie za darmo. Z kolei wersja wirtualna do płatności online zawsze wydawana jest bez żadnych dodatkowych kosztów.

Nasza nowość to mieszanka idealna: łączy możliwości karty płatniczej z usługą korzystnej wymiany walut. To odpowiedź na skomplikowane produkty bankowe z wysokimi opłatami, barbarzyńskimi kosztami przewalutowania i utrudnionym dostępem do ustawień bezpieczeństwa. Oferta skierowana jest zarówno do klientów, którzy szukają darmowego konta i karty do płatności w złotych, jak i do płacących w innych walutach w internecie czy za granicą

– mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Cinkciarz.pl już zapowiada dalszy rozwój swojego innowacyjnego produktu. Przedstawiciele marki zapowiedzieli, że już w pierwszym kwartale 2021 r. możliwe będzie podpięcie karty do Google Pay i Apple Pay. Dzięki temu jej posiadacze będą mogli płacić w sklepach stacjonarnych również za pomocą telefonu lub smartwatcha.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *