Już 3 listopada 2020 w Hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się IV Kongres Sektora FinTech. To już kolejna edycja tego prestiżowego wydarzenia.

Kongres Sektora FinTech to szczególnie ważne wydarzenie w obecnych trudnych czasach walki z pandemią. Spotkanie przeznaczone jest dla przedstawicieli banków i firm pożyczkowych. Uczestniczą w nim również kadry zarządzające podmiotów sektora FinTech, a także dostawcy produktów i usług finansowych.

Już od 2017 r. wydarzenie organizowane przez ZPF stanowi pole do dyskusji nad kształtem i kierunkami rozwoju sektora usług finansowych. Kongres jest cenionym miejscem wymiany doświadczeń dla specjalistów i osób działających w branży.

IV Kongres Sektora FinTech – co nas czeka?

Goście tegorocznego spotkania poruszą temat obecnych perspektyw sektora FinTech w naszym kraju i barier jego wzrostu. Uczestnicy Kongresu Sektora FinTech będą mieli także szansę wysłuchać dyskusji na temat przyszłości crowdfundingu i zastosowaniu uczenia maszynowego na rynku pożyczkowym.

Ponadto w czasie spotkania goście będą mieli okazję poznać doświadczenia podmiotu posiadającego licencję AISP. Dowiedzą się też więcej o alternatywnych sposobach finansowania biznesu w kontekście szansy rozwoju dla fintechów.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.