Alior Bank

dodał Rafał Tomkowicz
2 komentarze

Alior Bank

Alior Bank to polski bank założony w 2008 roku, który swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wachlarz oferowanych przez niego usług jest niezwykle bogaty. Znajdziemy w nim nie tylko kredyty, lokaty i rachunki osobiste, ale także kantor walutowy. Do dyspozycji klientów oddany został również przejrzysty serwis bankowości internetowej oraz aplikacja mobilna, która zapewnia wygodny dostęp do rachunku z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Alior Bank kredyty

Oferta kredytowa Alior Banku obejmuje różne rodzaje kredytów i pożyczek. Poza zwykłymi kredytami ratalnymi, bank oferuje także limit odnawialny w rachunku, Pożyczkę Na Selfie (nawet do 150 000 zł z weryfikacją za pomocą aparatu w telefonie) oraz Pożyczkę z Mikrokosztami (czyli z kosztami w wysokości maksymalnie 6 zł za każdy pożyczony 1000 zł). Ponadto w jego ofercie znajdują się także kredyty konsolidacyjne i kredyty hipoteczne.

Rachunki osobiste w Alior Banku

Bank ma nam do zaoferowania podstawowy rachunek płatniczy, konto internetowe, Konto Jakże Osobiste, różnego rodzaju konta walutowe, a nawet Konto dla Graczy z kartą LOL (unikatową kartą płatniczą z wizerunkiem bohaterki gry League of Legends).

Podstawowy rachunek płatniczy to bezpłatne konto przeznaczone dla osób, które nie posiadają jeszcze rachunku bankowego. Z kolei Konto Jakże Osobiste zapewnia kartę za 0 zł i bezpłatne prowadzenie rachunku w przypadku zapewnienia jednorazowego wpływu w wysokości 1500 zł/miesięcznie lub dla osób poniżej 26. roku życia.

Alior Bank logowanie

System logowania Alior Banku jest niezwykle intuicyjny i przejrzysty. Aby uzyskać dostęp do swojego profilu, należy wpisać swój login i hasło. Warto jednak zaznaczyć, że dla klientów biznesowych bank przygotował oddzielny system – BusinessPro.

Alior Kantor

Jako jeden z nielicznych polskich banków, Alior posiada swój własny kantor walutowy, w którym klienci indywidualni i klienci biznesowi mogą wymienić pieniądze przez całą dobę siedem dni w tygodniu. W kantorze internetowym mogą także zamówić kartę wielowalutową, która umożliwia płatności w niemal 160 walutach.

Lokaty w Alior Banku

Oferta depozytowa Alior Banku jest niezwykle rozbudowana. W swojej ofercie bank posiada rozmaite produkty oszczędnościowe: lokatę standardową, lokatę na nowe środki oraz lokatę 0,5% na 1 miesiąc. Bank oferuje również konto oszczędnościowe oraz Konto Mega Oszczędnościowe z oprocentowaniem w wysokości 1,5% w skali roku dla nowych środków (przy zapewnieniu wpływów na konto osobiste i wyrażeniu zgody marketingowej).

T-Mobile Bank Alior

T-Mobile Usługi Bankowe to nowoczesny projekt stworzony przez Alior Bank oraz właściciela sieci komórkowej T-Mobile. Marka zapewnia dostęp do bankowości nowej generacji. Dla swoich klientów instytucja przygotowała konta osobiste, pożyczki gotówkowe, kartę kredytową, kredyt konsolidacyjny oraz limit w koncie.

Alior Bank kontakt

Numer telefonu: 19 502 lub 12 370 70 00

Adres e-mail: [email protected]

Alior Bank opinie

Instytucja ta jest ceniona przede wszystkim za niezwykle rozbudowaną ofertę produktową dla klientów indywidualnych. Polacy doceniają także wysokiej jakości obsługę klienta oraz przejrzysty i wygodny dostęp do bankowości elektronicznej z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Podobne wpisy

2 komentarze

Tomek92 18 maja 2020 - 14:11

alior bank to bardzo solidny bank. korzystam z niego juz dluzszy czas i nigdy nie mialem zadnych problemów. używam też aplikacji mobilnej alior banku. tu już jest trochę gorzej, bo czasem nie działa tak jak powinna, ale no trudno i tak jest nieźle

Odpowiedz
Radosław Rakowski 18 maja 2020 - 16:03

jako biznesmen w branży metalowej cenie sobie stały dostęp do gotówki bo wiadomo że kontrahenci czasem się spóźniają z zapłatą . alior bank kilka razy ratowal juz moja firme w takich sytuacjach dlatego bardzo polecam pozyczki alior banku dla przedsiebiorcow. poza tym konto firmowe alior banku tez jest uwagi

Odpowiedz

Zamieść komentarz