Ocena redakcji

7.3
1 Ocen
Kredyty 8.5
Konta 8.0
Karty kredytowe 8.0
Depozyty 6.0
Kredyt hipoteczny 6.0

Alior Bank

Alior Bank to polski bank założony w 2008 roku, który swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wachlarz oferowanych przez niego usług jest niezwykle bogaty. Znajdziemy w nim nie tylko kredyty, lokaty i rachunki osobiste, ale także kantor walutowy. Do dyspozycji klientów oddany został również przejrzysty serwis bankowości internetowej oraz aplikacja mobilna, która zapewnia wygodny dostęp do rachunku z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Alior Bank kredyty

Oferta kredytowa Alior Banku obejmuje różne rodzaje kredytów i pożyczek. Poza zwykłymi kredytami ratalnymi, bank oferuje także limit odnawialny w rachunku, Pożyczkę Na Selfie (nawet do 150 000 zł z weryfikacją za pomocą aparatu w telefonie) oraz Pożyczkę z Mikrokosztami (czyli z kosztami w wysokości maksymalnie 6 zł za każdy pożyczony 1000 zł). Ponadto w jego ofercie znajdują się także kredyty konsolidacyjne i kredyty hipoteczne.

Rachunki osobiste w Alior Banku

Bank ma nam do zaoferowania podstawowy rachunek płatniczy, konto internetowe, Konto Jakże Osobiste, różnego rodzaju konta walutowe, a nawet Konto dla Graczy z kartą LOL (unikatową kartą płatniczą z wizerunkiem bohaterki gry League of Legends).

Podstawowy rachunek płatniczy to bezpłatne konto przeznaczone dla osób, które nie posiadają jeszcze rachunku bankowego. Z kolei Konto Jakże Osobiste zapewnia kartę za 0 zł i bezpłatne prowadzenie rachunku w przypadku zapewnienia jednorazowego wpływu w wysokości 1500 zł/miesięcznie lub dla osób poniżej 26. roku życia.

Alior Bank logowanie

System logowania Alior Banku jest niezwykle intuicyjny i przejrzysty. Aby uzyskać dostęp do swojego profilu, należy wpisać swój login i hasło. Warto jednak zaznaczyć, że dla klientów biznesowych bank przygotował oddzielny system – BusinessPro.

Alior Kantor

Jako jeden z nielicznych polskich banków, Alior posiada swój własny kantor walutowy, w którym klienci indywidualni i klienci biznesowi mogą wymienić pieniądze przez całą dobę siedem dni w tygodniu. W kantorze internetowym mogą także zamówić kartę wielowalutową, która umożliwia płatności w niemal 160 walutach.

Lokaty w Alior Banku

Oferta depozytowa Alior Banku jest niezwykle rozbudowana. W swojej ofercie bank posiada rozmaite produkty oszczędnościowe: lokatę standardową, lokatę na nowe środki oraz lokatę 0,5% na 1 miesiąc. Bank oferuje również konto oszczędnościowe oraz Konto Mega Oszczędnościowe z oprocentowaniem w wysokości 1,5% w skali roku dla nowych środków (przy zapewnieniu wpływów na konto osobiste i wyrażeniu zgody marketingowej).

T-Mobile Bank Alior

T-Mobile Usługi Bankowe to nowoczesny projekt stworzony przez Alior Bank oraz właściciela sieci komórkowej T-Mobile. Marka zapewnia dostęp do bankowości nowej generacji. Dla swoich klientów instytucja przygotowała konta osobiste, pożyczki gotówkowe, kartę kredytową, kredyt konsolidacyjny oraz limit w koncie.

Alior Bank kontakt

Numer telefonu: 19 502 lub 12 370 70 00

Adres e-mail: [email protected]

Alior Bank opinie

Instytucja ta jest ceniona przede wszystkim za niezwykle rozbudowaną ofertę produktową dla klientów indywidualnych. Polacy doceniają także wysokiej jakości obsługę klienta oraz przejrzysty i wygodny dostęp do bankowości elektronicznej z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

0
Udostępnień
Google+

komentarze 2

  1. Tomek92
    18 maja 2020 at 14:11 — Odpowiedz

    alior bank to bardzo solidny bank. korzystam z niego juz dluzszy czas i nigdy nie mialem zadnych problemów. używam też aplikacji mobilnej alior banku. tu już jest trochę gorzej, bo czasem nie działa tak jak powinna, ale no trudno i tak jest nieźle

  2. Radosław Rakowski
    18 maja 2020 at 16:03 — Odpowiedz

    jako biznesmen w branży metalowej cenie sobie stały dostęp do gotówki bo wiadomo że kontrahenci czasem się spóźniają z zapłatą . alior bank kilka razy ratowal juz moja firme w takich sytuacjach dlatego bardzo polecam pozyczki alior banku dla przedsiebiorcow. poza tym konto firmowe alior banku tez jest uwagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *