Santander bank

dodał Rafał Tomkowicz
3 komentarze

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: infobox Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Santander

santander bankSantander Bank Polska S.A. est drugim pod względem wielkości aktywów bankiem w Polsce. Znak płomienia jest symbolem innowacyjności. Oznacza też wartości, jak: ciepłe relacje, bezpieczeństwo oraz pasję. Santander w Polsce to ponad 5 milionów klientów, 1760 bankomatów, ponad 12 tysięcy pracowników i blisko 740 placówek bankowych. Santander Bank Polska (dawniej BZ WBK) oferuje m.in.: rachunki płatnicze: konta osobiste, konta walutowe, konta oszczędnościowe oraz lokaty terminowe, kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, karty debetowe, karty kredytowe, a także fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia.

WBK

7.09.2018 r. Santander Bank na mocy fuzji przejął Bank Zachodni WBK S.A.. Santander tym samym stał się jedną z największych instytucji finansowych w Polsce oferującym rozwiązania finansowe dla osób indywidualnych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji.

Santander logowanie

Jeśli logujesz się z urządzenia niezaufanego, to po wpisaniu loginu i hasła bank zaproponuje Ci dodanie komputera do listy urządzeń zaufanych. Jeśli to zrobisz, każde logowanie będzie prostsze niż teraz – nie będziesz musiał go już potwierdzać narzędziem autoryzacji (smsKodem, tokenem, czy mobilnym podpisem).

Przed potwierdzaniem jakichkolwiek transakcji, pamiętaj aby dobrze sprawdzić numer konta w wiadomości z smsKodem.

Jeżeli tylko czujesz się zaniepokojony, bądź masz wątpliwości co do strony logowania, lepiej opuść ją i upewnij się (najlepiej na innym urządzeniu), że ze stroną logowania jest wszystko okej.

Santander bank kredyty

Santander to bank od kredytów! jak mówi lektor w reklamie telewizyjnej.

Kredyt gotówkowy

  • Możesz pożyczyć nawet do 300 000 zł
  • raty – nawet 120 miesięcy
  • przeznacz na dowolny cel konsumpcyjny

W ofercie banku znajduje się również kredyt konsolidacyjny na spłatę innych zadłużeń jak i możesz skorzystać z kredytu w rachunku osobistym.

Oprocentowanie kredytu gotówkowego od minimum 5,99% do maksimum 8,82%. Minimalny okres spłaty wynosi 3 miesiące. Maksymalny okres spłaty wynosi 120 miesięcy dla kwoty kredytu od 5 000 zł. Wysokość oprocentowania i okres kredytowania ustalane są indywidualnie dla każdego wnioskodawcy na podstawie analizy zdolności kredytowej i oceny ryzyka kredytowego banku.
Decyzja kredytowa uzależniona jest od wyniku indywidualnego badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego dokonanego przez Santander Bank Polska S.A.

Do tego wszystkiego bank oferuje szeroką gamę produktów Kart Kredytowych takich jak MasterCard oraz Visa.

Konto w Santander Banku

Internetowe “Konto jakie chcę” to podstawowy rachunek osobisty który proponuje nam bank. Do tego uzupełnieniem oferty są konta; Jakie chcę dla młodych”, “Konto select”, “Konto podstawowe” oraz “Konto Private Banking”.

Oprócz ostatniego wariantu, wszystkie konta charakteryzują się brakiem opłaty za prowadzenie jak również możliwością dokonywania płatności korzystając z  Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay i korzystać z BLIKA.

Bank ma jeszcze do zaoferowania 4 warianty rachunków oszczędnościowych, również w walutach obcych. Warto również zaznaczyć, iż bank zezwala na wymianę walut po atrakcyjnych warunkach w swoim Kantorze.

Santander bank kontakt

Santander Bank Polska S.A.

al. Jana Pawła II 17
00-854 Warszawa

NIP: 896-000-56-73
REGON: 930041341
KOD SWIFT/BIC: WBKPPLPP

Infolinia

1 9999 w Polsce – infolinia czynna jest całą dobę.

+48 61 81 1 9999 z zagranicy

[infobox]Santander Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000008723. NIP 896-000-56-73. REGON 930041341. Wysokość kapitału zakładowego 1 020 883 050 zł. Wysokość kapitału wpłaconego 1 020 883 050 zł.[/infobox]

Santander bank opinie

Niejednokrotnie czytając opinie dotyczące Santander banku spotkamy się z opiniami dotyczącymi jeszcze działania Banku Zachodniego WBK, który to został wchłonięty przez hiszpańskiego giganta. Nie mniej jednak należy odróżniać fakt, że przejęcie banku i oferowanie usług pod nowym brandem może w znaczący sposób różnić się od poprzednich praktyk. Wiadomo bowiem, że z postępem czasu i technologi bankowość wkracza na to coraz wyższe standardy, których na co dzień oczekują właśnie klienci i użytkownicy. Opinie dotyczące banku bardzo potrafią ułatwić innym podjęcie właściwej decyzji, niekiedy jednak mogą być krzywdzące, z powodu braku argumentów przez osoby, które taką opinie wyraziły.

Podobne wpisy

3 komentarze

Mariusz 14 maja 2020 - 07:42

Nie wiem, czy Santander to najlepszy wybór. Obecnie bank nie ma żadnej dobrej oferty kredytowej jednakowo nie ma nić dodatkowo do zaoferowania w ofercie depozytowej. To taki troche PKO BP, czyli ogromny moloch dla którego klient, to ktoś, kto dokłada cegiełkę do zdobywania zysków przez bank

Odpowiedz
Omijać szerokim łukiem Santandera 18 maja 2020 - 11:52

Santander to najgorszy bank z jakim miałam do czynienia. Chciałam założyć u nich konto, więc wysłali do mnie kuriera z umową. Kurier najwidoczniej jednak poleciał sobie w kulki, bo chociaż byłam w domu przez cały tydzień to umowy nie dostałam…

I co teraz? próbowałam się z bankiem skontaktować mailowo – odpisali, że nie mogą pomóc w tej sprawie. Próbowałam na czacie – nie mogą pomóc w tej sprawie. Próbowałam przez telefon – nie mogą pomóc w tej sprawie. Z kolei w placówce jedyne co mogli to wysłać reklamacje, na którą do tej pory nie dostałam odpowiedzi, chociaż minęło już kilka miesięcy.

Pozostaje się tylko modlić, żeby kurier był jedynie leniem, a nie złodziejem tożsamości, któremu Santander Bank na tacy wręczył wszystkie moje dane wrażliwe, a potem umył ręce od sprawy.

Odpowiedz
Filip Terko 18 maja 2020 - 15:50

widze ze moj problem nie jest odosobniony i wielu innych klientów chcących założyć konto w santander banku zostało oszukanych poprzez wyłudzenie danych z którymi nie wiadomo kto i nie wiadomo co robi. jeżeli ktokolwiek z was zamierza założyć konto w santanderze to odradzam, bo ja zastanawiam się kiedy przyjdzie mi wezwanie komornicze do spłaty kredytu, który ktoś wziął na moje ukradzione dane

Odpowiedz

Zamieść komentarz