mbank

dodał Rafał Tomkowicz
2 komentarze

mBank

mBank powstał w 2000 roku jako pierwszy całkowicie internetowy bank w Polsce i zarazem siódmy bank w naszym kraju, który zapewniał zdalny dostęp do rachunku przez internet i telefon. Instytucja świadczy szeroki wachlarz usług, w którym znajduje się nie tylko prowadzenie rachunków i wydawanie kart płatniczych, ale także udzielanie kredytów, udostępnianie rachunków maklerskich oraz pośrednictwo w sprzedaży funduszy inwestycyjnych i różnego rodzaju ubezpieczeń.

mBank logowanie

W tej chwili klienci mBanku mają dostęp do swoich rachunków poprzez mLinię (telefoniczne centrum obsługi klienta), a także wygodne elektroniczne systemy transakcyjne – internetowy i mobilny. Logując się do internetowego systemu, musisz podać swój identyfikator oraz hasło. Z kolei logowanie w serwisie mobilnym wymaga wprowadzenia specjalnego PIN-u, który ustanawiany jest przy pierwszym uruchomieniu aplikacji.

mBank kredyty

W swojej ofercie mBank ma szeroką gamę kredytów przygotowanych z myślą o klientach indywidualnych. Są wśród nich tradycyjne kredyty gotówkowe, kredyty odnawialne, kredyty samochodowe oraz kredyty hipoteczne. Bank przygotował także kilka rodzajów zobowiązań dla firm, korporacji i podmiotów z sektora MŚP. Wśród nich znajdują się kredyty, pożyczki, a także leasing i faktoring.

konto w mBanku

Instytucja oferuje cały szereg rachunków osobistych. Są wśród nich konta podstawowe, konta pomocnicze, konta walutowe oraz rachunki lokacyjne. Przedsiębiorcy z kolei mają okazję skorzystać ze specjalnego konta firmowego, a także z przeznaczonego właśnie dla firm konta oszczędnościowego mBiznes plus.

lokaty mBanku

Bank dysponuje niezwykle zróżnicowaną ofertą produktów oszczędnościowych dla klientów indywidualnych. Są wśród nich tradycyjne lokaty terminowe, a także lokaty walutowe i produkty przeznaczone wyłącznie dla nowych klientów lub nowych środków.

Wśród lokat oferowanych przez mBank znajdują się również zobowiązania przeznaczone dla firm. Przedsiębiorcy mogą ulokować swoje oszczędności nie tylko na tradycyjnych lokatach terminowych w złotówkach, ale także na lokatach walutowych w dolarach, euro i funtach.

wpłatomaty mBanku

Bank posiada własne wpłatomaty, które znajdują się w jego placówkach oraz w mKioskach. W przypadku klientów indywidualnych korzystanie z nich jest całkowicie darmowe. Koszt używania wpłatomatów dla klientów z branży MŚP oraz korporacji określa taryfa opłat.

mBank kontakt

Numer telefonu: 801 300 800

Adres e-mail: [email protected]

mBank opinie

mBank jest niezwykle popularny wśród polskich konsumentów, którzy chętnie korzystają z jego usług. Instytucja finansowa jest ceniona przede wszystkim za niezwykle intuicyjny i funkcjonalny system transakcyjny, który działa bez zarzutu zarówno w wersji web, jak i w wersji mobilnej.

Podobne wpisy

2 komentarze

Matjas 18 maja 2020 - 14:06

polecam mbank serdecznie, zwlaszcza mlodym ktorzy lubia miec staly dostęp do swojego konta. odkąd mam konto w mbanku to przestałem wchodzić do banku przez stronę. W ich aplikacji da się załatwić dosłownie wszystko i to naprawdę bez żadnego problemu, nawet starsi sobie z tym poradzą. mbank ma naprawde najlepszą aplikacje , wiem bo sprawdzałem kilka

Odpowiedz
odwieczny klient 18 maja 2020 - 16:29

Konto w mBanku mam od ponad 10 lat. mBank służyl mi w codziennych platnościach w Polsce jak i za granica. Polecam serdecznie.

Odpowiedz

Zamieść komentarz